Dovolená: Jágr na záchodě, Hertl v Dubaji, ostříhaný Voráček

Bahamy, Dubaj, nebo Soči. Podívejte se, kde a jak tráví letní volno známí hokejisté.
Nejlepší střelec letošního Stanley Cupu Marián Gaborík má léto naplánované jasně: Oslavami Stanley Cupu. Takhle s trofejí a svými kamarádkami slavil na břehu Pacifiku...
Podobně má ostatně léto naplánované celý tým Los Angeles. Palmy, nadšení fanoušci, hektolitry šampusu a Stanley Cup nad hlavou. To vše v teple vlastního města.
Tomáš Hertl vyrazil na dovolenou do Dubaje i se svou přítelkyní Anetou. Hráli si s delfíny...
... anebo létali helikoptérou.
Foto: Facebook, Twitter
Sport Sport
16. 7. 2014 11:35
Jaromír Jágr se sám toulal po Americe, Tomáš Hertl plaval s delfíny v Dubaji a Ondřej Palát nikam nejel. Podívejte se, jak tráví letní měsíce hokejisté, když mají volno.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Dálnice D1 na Benešovsku byla hodinu neprůjezdná, ve směru na Brno se srazila dvě auta

Dopravní nehoda u Trhového Štěpánova v úterý zhruba na hodinu zastavila provoz na dálnici D1 ve směru na Brno. Kvůli srážce nákladního a osobního auta byl přerušený provoz mezi sjezdem číslo 49 u Psářů a sjezdem číslo 56 u Soutic. Jeden člověk byl zraněn. Vyplynulo to z informací Národního dopravního informačního centra a krajských hasičů.

Nehoda na 56. kilometru uzavřela dálnici D1 kolem 6:30. Podle mluvčí středočeských hasičů Terezy Fliegerové narazilo osobní auto do nákladního. "Bylo tam nějaké lehčí zranění. Hasiči nikoho nevyprošťovali, ale poskytli předlékařské ošetření," uvedla Fliegerová. Provoz na dálnici byl podle Národního dopravního informačního centra obnoven kolem 07:30.

Hasiči na D1 na Benešovsku zasahovali v minulých dvou dnech kvůli tragické hromadné nehodě na 49. kilometru ve směru na Brno. Při nedělní havárii cisterny a čtyř osobních aut jeden řidič uhořel, deset lidí ošetřili záchranáři. Kvůli palmovému oleji, který vytekl z cisterny, tam stále platí výstraha na kluzkou vozovku a omezení rychlosti.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Tajfun v Japonsku zabil už 66 lidí

Počet obětí ničivého tajfunu Hagibis, který o víkendu zasáhl Japonsko, vzrostl na nejméně 66, dalších 15 lidí je pohřešováno. Podle agentury DPA o tom informovala japonská televize NHK.

Agentura Kjódó napsala, že bez elektřiny je stále na 34 000 domácností. Bez dodávek vody se musí obejít 138 000 domácností.

V zasažených oblastech pokračuje pátrání po nezvěstných, do kterého jsou zapojeny tisíce policistů, hasičů i vojáků.

Další zprávy