Chcete vidět Čechy na MS? Máte ještě šanci sehnat vstupenky

ČTK ČTK
30. 4. 2015 23:39
V pátek půjdou do prodeje vstupenky z takzvaných technických blokací i na zápasy českého týmu, které jsou jinak beznadějně vyprodané.
O vstupenky na světový šampionát hokejistů byl v předprodeji velký zájem.
O vstupenky na světový šampionát hokejistů byl v předprodeji velký zájem. | Foto: Zlata Vostrá

Praha  - Hokejoví fanoušci mají další šanci zakoupit si vstupenky na mistrovství světa, které bude v pátek zahájeno v Praze a Ostravě. Organizátoři uvolnili do prodeje lístky z takzvaných technických blokací. V pátek tak půjdou do prodeje i vstupenky na zápasy českého týmu, které jsou jinak beznadějně vyprodané.

"V posledních dnech se nám uvolnily technické blokace, tudíž fanouškům můžeme nabídnout vstupenky i na domácí tým, byť jen desítky," uvedl generální sekretář Českého svazu ledního hokeje Martin Urban.

Vzhledem k tomu, že byl dodatečně uvolněn jen malý počet vstupenek, byl upraven systém prodeje. Vstupenky budou k dispozici od pátečních 10:00 na pokladnách pražské O2 areny a ostravské ČEZ Arény. Na pokladnách bude možno zakoupit maximálně dva lístky na osobu.

 

Právě se děje

před 43 minutami

ČSA podaly u soudu návrh na reorganizaci, podnik chtějí zachránit

České aerolinie (ČSA) jsou v platební neschopnosti, tento pátek proto podaly u Městského soudu v Praze žádost o povolení reorganizace podle insolvenčního zákona. Cílem je záchrana podniku a nalezení řešení pro věřitele. Provoz ovšem nadále pokračuje, uvedly ČSA. Podnik za loňský rok eviduje ztrátu 1,57 miliardy korun. Dosud byl pod ochranným moratoriem. Pod tím je i mateřská společnost Smartwings, ta však zřejmě dosáhne na úvěr garantovaný státním programem.

Zdroj: ČTK
Další zprávy