FOTO Tvrdé střety i v důchodu. Tak bojují veteráni ragby!

Zaujetí zkušených harcovníků si nic nezadá s elánem ragbyového mládí.
Na Evropský festival veteránů dorazilo do Říčan na 900 ragbistů. Tyto snímky jsou ze zápasu Old Boys Praha s italským klubem Old Rugby Civitavecchia (pruhované dresy).
Na ragbyovém festivalu se proti sobě postavilo 30 týmů plných odvážných mužů z celé Evropy,...
...kteří si i přes svůj věk (minimálně 35 let ale spíš více) žádné servítky na trávníku neberou.
Sportovní část festivalu je rozdělena do dvou věkových kategorií. Zlatá kategorie je pro týmy nad 35 let a Platinová nad 50 let.
Foto: CPA
CPA
14. 6. 2013 23:00
Říčany až do neděle hostí unikátní klání ragbyových veteránů. Podívejte se, jak si věkem "odrostlejší" hráči udržují kondici a duševní mládí se šiškou na hřišti!

Říčany - Říčany až do neděle hostí unikátní klání ragbyových veteránů. Podívejte se, jak si věkem "odrostlejší" hráči udržují kondici a duševní mládí se šiškou na hřišti!

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 35 minutami

Vicepremiér Jurečka: Milostivé léto pro dlužníky by se mohlo brzy zopakovat

Milostivé léto pro dlužníky by se mohlo v brzké době zopakovat. Mohlo by se také případně rozšířit i na další pohledávky. Na uspořádání další oddlužovací akce je ve vládní koalici shoda. Uvedl to vicepremiér a ministr práce Marian Jurečka (KDU-ČSL).

Pro opakování jsou i poslanci, kteří milostivé léto prosadili. Akce začala loni 28. října a skončí v pátek. Pokud do té doby lidé s exekucí na dluh u veřejných institucí splatí původní dlužnou částku a 908 korun odměnu exekutorovi, odpustí se jim penále, úroky a další platby. 

Další zprávy