Zokorova pomsta. Emreho brutálně nakopl mezi nohy

Aleš Vávra Aleš Vávra
8. 5. 2012 10:29
Africký hráč se mstil za rasistické urážky
Didier Zokora (vlevo) na africkém šampionátu.
Didier Zokora (vlevo) na africkém šampionátu. | Foto: Reuters

Istanbul - Tak tohle bolelo. Neuvěřitelně brutální zákrok předvedl v utkání turecké ligy mezi Fenerbahce a Trabzonsporem hostující záložník Didier Zokora. Na video se podívejte ZDE.

Reprezentant Pobřeží slonoviny bez snahy hrát míč vší silou nakopl tureckého protihráče Emreho přímo do nejcitlivějších mužských partií.

Ještě méně uvěřitelný, než samotný zákrok, je fakt, že hlavní rozhodčí ohodnotil Zokorovu "vraždu" pouze žlutou kartou.

V Turecku mají jasno, co za faulem stálo. Zokora se Emremu mstil. Nedávno totiž tureckou nejvyšší soutěží zahýbala aféra, v rámci níž africký fotbalista obvinil Turka z rasových urážek. Emre to sice popřel, disciplinárka ho však potrestala zákazem činnosti na dvě utkání.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 2 hodinami

Hasiči ve Zbůchu na Plzeňsku zasahují u úniku plynu, evakuovali 30 lidí

Hasiči v Plzeňské ulici ve Zbůchu na Plzeňsku zasahují u rozsáhlého úniku plynu z vyrovnávací nádrže. Podle řídícího důstojníka krajských hasičů plyn začal unikat asi před dvěma hodinami kvůli porušení opravované přípojky. Hasiči a policie podle něj z nejbližšího okolí úniku evakuovali asi 30 lidí. Doprava se odklání na obec Tlučná.

"Ulice na silnici I/26 i okolí ve vzdálenosti zhruba 150 m od místa nádrže je uzavřená," informovala policie na twitteru.

"My na místě situaci monitorujeme. A samozřejmě tady máme protipožární ochranu. Plyn neustále uniká a je tu i zástupce firmy, která to zde montovala," upřesnil řídící hasičů.

Další zprávy