Žáby, ticho i postavička Alfa. Podívejte se, co také děsí fotbalové hvězdy

Sport Sport
31. 12. 2017 10:29
Na trávníku se vrhají či vrhaly neohroženě do soubojů, i ony však mají svá slabá místa. Fotbalové hvězdy odhalily, z čeho mají strach a co je děsí. A některé fóbie vás asi trochu překvapí...

Wayne Rooney

Co by jiní lidé dali za chvíli ticha… Útočníka Evertonu však právě ticho děsí. A tak v jeho domě musí být pořád zapnutý nějaký spotřebič - když usíná, jede v pozadí fén, vysavač či jiný přístroj vydávající monotónní zvuk.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 40 minutami

Ministerstvo průmyslu prodloužilo lhůtu, do které mohou podnikatelé zasažení tornádem zažádat o kompenzace

Ministerstvo průmyslu a obchodu (MPO) prodloužilo příjem žádostí do programu Pomoc po tornádu do 15. října. Resort to uvedl na svém webu. Původně měl příjem skončit 30. září. V kompenzační výzvě Pomoc po tornádu mohou podnikatelé žádat o příspěvek na obnovu nebo nákup nového majetku. Na podporu je pro ně připraveno 200 milionů korun.

Někteří podnikatelé podle resortu stále nemají příslušné podklady k uznání kompenzace, proto se úřad rozhodl posunout termín ukončení příjmu žádostí. Ten začal 30. června.

Státní agentura CzechInvest, která má administraci programu Pomoc po tornádu na starost, k 21. září evidovala 167 podaných žádostí za 82 milionů korun. Z nich bylo na ministerstvu ke stejnému datu předáno 130 žádostí za zhruba 59,6 milionu korun. Úřad postupně podnikatelům posílá peníze na účty, k 21. září proplatil 110 žádostí v objemu 48,9 milionu korun.

Zdroj: ČTK
Další zprávy