Prokoučovaný zápas: Vydra zůstal sedět a Watford prohrál

29. 1. 2013 23:50
Watford podcenil poslední Bristol, nenasadil kanonýra Vydru a prohrál 0:2.
Kanonýr Watfordu Matěj Vydra zůstal jen na lavičce. Jako žolík už se zápasem nic neudělal. | Foto: watfordfc.com

Bristol - Parádní série kanonýra Matěje Vydry, který se trefil dvakrát v pěti zápasech za sebou, skončila a Watford prohrál na hřišti do té doby posledního Bristolu 0:2.

Trenér Zola slabého soupeře podcenil a Vydru i jeho parťáka z útoku Troye Deneeyho nechal jen na střídačce.

Oba si měli odpočinout, ale nakonec museli v 61. minutě na trávník ve chvíli, kdy domácí vedli 1:0. Jenže bylo pozdě a hosty už nespasil ani český žolík.

Bristol naopak hned čtyři minuty po jeho příchodu rozhodl gólem na konečných 2:0.

Watford prohrál po třech zápasech a Vydra svou parádní bilanci osmnácti branek v druhé nejvyšší anglické soutěži v letošní sezoně nerozšířil.