VIDEO Řepka v reklamě na pivo. Půllitr mu vypije kudrnáč

Sport Sport
17. 4. 2014 15:32
Podívejte se na novou reklamu, kterou natočil někdejší obránce Sparty Tomáš Řepka.
Video: Tomáš Řepka v reklamě na pivo | Video: Sport

Praha - Tomáš Řepka poslední dobou nedá médiím spát. Jen co odezněl humbuk kolem jeho knihy "Neuhýbám" a skandálu s faulem v zápase proti Spartě, přišel někdejší fotbalový bouřlivák s televizním angažmá.

Zahrál si totiž v reklamě na pivo Krušovice, které spouští novou kampaň s mottem "Buď jsi král, nebo ne".

Reklamní spot se točil tento týden v hostinci Šalanda v Rakovníku a a režíroval ho Tomáš Řehořek.

Řepka ve spotu hraje sám sebe, tedy nesmlouvavého tvrďáka. Zdali se v této roli objeví třeba i ve filmu, jako anglický bývalý fotbalista Vinnie Jones, se teprve uvidí. 

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Válečný veterán a poslední žijící český pilot RAF Emil Boček leží v brněnské fakultní nemocnici

Válečný veterán a poslední žijící český stíhací pilot RAF Emil Boček je ve Fakultní nemocnici Brno-Bohunice na interní kardiologické klinice. Šestadevadesátiletý Boček má 28. října dostat od prezidenta Miloše Zemana Řád Bílého lva nejvyšší třídy. Emil Boček sloužil ve Velké Británii u československé 310. stíhací perutě. Na kontě má 26 operačních letů. Řád Bílého lva třetí třídy mu propůjčil už bývalý prezident Václav Klaus v roce 2010, a to za mimořádné zásluhy o obranu a bezpečnost státu a vynikající bojovou činnost. Letos v květnu Bočka prezident povýšil do nejvyšší armádní hodnosti. Generálské hodnosti mu udělil už v letech 2014 a 2017.

Zdroj: ČTK
Další zprávy