VIDEO Parádní trefa Rooneyho. Takhle vymetl pavučinku

Miroslav Harnoch Miroslav Harnoch
3. 6. 2013 7:10
Podívejte se na parádní gól anglického fotbalisty Wayna Rooneyho v přátelském utkání s Brazílií.
Video: Youtube

Rio de Janeiro - Fanoušci na fotbalovém stadionu Maracaná, viděli skvělý fotbal. Přátelský zápas mezi Brazílií a Anglií skončil remízou 2:2 a padaly krásné góly.

Zřejmě tím nejhezčím byla trefa útočníka Manchesteru United Wayna Rooneyho, který v 79. vymetl šibenici domácí branky.

Za stavu 1:1 si v rychlosti navedl míč na střed hřiště a přes clonícího obránce zakroutil míč do branky.

Radost z vedoucího gólu mu ale Brazílie zkazila o pár minut později, kdy vyrovnala na konečných 2:2.

 

Právě se děje

před 14 minutami

Na východoindické pobřeží udeřil cyklón Nivar, jedna žena zemřela po zřícení stěny podmáčeného domu

Na východoindické pobřeží ve čtvrtek časně ráno místního času za doprovodu prudkého deště a vichru udeřil cyklón Nivar, kvůli kterému tamní úřady musely evakuovat desítky tisíc lidí. Informovala o tom agentura AFP. Střed bouře po mírném oslabení dosáhl pevniny ve 3:00 místního času (středa 23:00 SEČ) v oblasti zhruba 230 kilometrů jižně od Čennaí, ve státě Tamilnádu na jihovýchodě země. Cyklón doprovázel vítr o síle až 130 kilometrů za hodinu.

Prudký vichr ve státech Tamilnádu a Ándhrapradéš vyvracel stromy a sloupy elektrického vedení a vydatné srážky způsobily záplavy. Ve státě Tamilnádu si bouře vyžádala jeden život, když se na ženu zřítila stěna podmáčeného domu.

Nivar podle předpovědí Indického meteorologického úřadu (IMD) v následujících hodinách oslabí a zamíří na sever. Agentura však na twitteru varovala, že nebezpečí "ještě nepominulo, protože část cyklónu je stále nad mořem - i když je už střed nad pevninou".

Zdroj: ČTK
Další zprávy