VIDEO Kouč Argentiny málem padl na znak. Kvůli břevnu

Sport Sport
5. 7. 2014 20:19
Podívejte se na emotivní reakci Alejandra Sabelly, který ve čtvrtfinále MS málem omdlel.
Alejandro Sabella málem padl na znak. Kvůli Higuaínovi | Video: Sport

Brasília - Pořádnou ostudu měl málem kvůli akci Gonzala Higuaína ve čtvrtfinále fotbalového mundialu trenér Argentiny Alejandro Sabella.

Kouč Jihoameričanů totiž na nastřelené břevno reagoval tak emotivně, že málem padl naznak a jen díky duchapřítomnosti svých kolegů z lavičky si neuřízl ještě větší ostudu.

Mrzet ho ale tohle klaunské číslo nemusí. Argentina je po vítězství 1:0 nad Belgií v semifinále MS a - gól přitom nedal nikdo jiný, než právě Higuaín.

 

Právě se děje

před 39 minutami

Volby polského prezidenta se uskuteční 28. června, oznámila šéfka Sejmu

Volby polského prezidenta se uskuteční 28. června a případné druhé kolo o dva týdny později 12. července. Očekávaný termín voleb dnes oficiálně oznámila předsedkyně Sejmu, dolní komory polského parlamentu, Elžbieta Witeková.

Oznámené datum voleb chtěla vládnoucí strana Právo a spravedlnost (PiS). Její předseda Jaroslaw Kaczyński minulý týden rezolutně prohlásil, že volby budou nejpozději 28. června navzdory veškerým snahám opozice je překazit. Pohrozil přitom využitím "všech prostředků, jež má stát k dispozici".

Volby prezidenta byly původně vypsané na 10. května a PiS jejich konání chtěla prosadit za každou cenu i přes epidemii covidu-19. Umožnit to měl zákon o korespondenčním hlasování, jehož schválení ale zdržel Senát, v němž má většinu opozice. Proto se volby nekonaly ani do konce května.

Zdroj: ČTK
Další zprávy