Video: Iniesta má svůj song. Složený z výkřiků kouče

ČTK Jakub Šafránek ČTK, Jakub Šafránek
23. 7. 2010 14:40
Uskupení Delafé složilo píseń z výkřiků moderátora
Hrdina finálového zápasu MS Andrés Iniesta.
Hrdina finálového zápasu MS Andrés Iniesta. | Foto: Reuters

Barcelona - Barcelonské hudební duo Delafé y las Flores Azules věnovalo španělskému fotbalistovi Andrési Iniestovi netradiční dar v podoobě písně. 

Svůj popěvek na počest střelce rozhodující branky z finále světového fotbalového šampionátu pojmenovali "Iniesta mého života" (Iniesta de mi vida).

Hudební remix je založený na slovech bývalého trenéra španělské reprezentace Josého Antonia Camacha, který rozhodující moment světového šampionátu emotivně spolukomentoval pro domácí televizi Tele 5.

Čtěte také:

ANIMACE: Tak Iniesta korunoval Španěly na fotbalové krále
MS: Španělé získali v bláznivém zápase premiérový titul

Šestadvacetiletý záložník Barcelony se díky své zlaté brance veze na vlně popularity. Ve Španělsku už po něm pojmenovali ulici a uvažuje se, že by mohl jeho jméno nést i stadion druholigového Albacete.

Podívejte se nejprve na video s výkřiky Josého Antonia Camacha

A poté na samotnou píseň Iniesta de mi vida

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Právě se děje

před 39 minutami

Očkování v USA jde rychle, Universal odkládá premiéru filmu Rychle a zběsile 9 už jen o měsíc

Jen o měsíc odkládá filmové studio Universal velkorozpočtový snímek Rychle a zběsile 9, který měl také do českých kin dorazit koncem května. Nově se s premiérou počítá na 25. června, píše agentura Reuters. Podle ní se hollywoodská firma vlastněná nadnárodním konglomerátem Comcast snaží vytipovat dobu, kdy se do biografů bude moci vrátit co nejvíce lidí, aby z prodeje vstupenek zaplatila náklady. Snímek měl rozpočet přes 200 milionů dolarů, v přepočtu 4,4 miliardy korun.

Universal film odložil jen o měsíc. Podle Reuters to dokazuje, že studio vkládá naděje do rychlého průběhu očkování v USA a Kanadě, které společně tvoří největší filmový trh světa. V New Yorku se sítě biografů AMC, Cineworld či Cinemark po roční pauze způsobené pandemií znovu otevřely tento pátek. Provozovatelé doufají, že v lukrativní letní sezóně už na velkorozpočtové filmy jako Rychle a zběsile 9 přitáhnou opět davy nyní již naočkovaných diváků. Jako první má do kin 7. května zamířit Black Widow, ve které stejnojmennou superhrdinku hraje Scarlett Johanssonová.

Zdroj: Reuters
Další zprávy