Video: Iniesta má svůj song. Složený z výkřiků kouče

ČTK Jakub Šafránek ČTK, Jakub Šafránek
23. 7. 2010 14:40
Uskupení Delafé složilo píseń z výkřiků moderátora
Hrdina finálového zápasu MS Andrés Iniesta.
Hrdina finálového zápasu MS Andrés Iniesta. | Foto: Reuters

Barcelona - Barcelonské hudební duo Delafé y las Flores Azules věnovalo španělskému fotbalistovi Andrési Iniestovi netradiční dar v podoobě písně. 

Svůj popěvek na počest střelce rozhodující branky z finále světového fotbalového šampionátu pojmenovali "Iniesta mého života" (Iniesta de mi vida).

Hudební remix je založený na slovech bývalého trenéra španělské reprezentace Josého Antonia Camacha, který rozhodující moment světového šampionátu emotivně spolukomentoval pro domácí televizi Tele 5.

Čtěte také:

ANIMACE: Tak Iniesta korunoval Španěly na fotbalové krále
MS: Španělé získali v bláznivém zápase premiérový titul

Šestadvacetiletý záložník Barcelony se díky své zlaté brance veze na vlně popularity. Ve Španělsku už po něm pojmenovali ulici a uvažuje se, že by mohl jeho jméno nést i stadion druholigového Albacete.

Podívejte se nejprve na video s výkřiky Josého Antonia Camacha

A poté na samotnou píseň Iniesta de mi vida

Youtube video
Youtube video | Video: youtube.com

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 13 minutami

Soud na Slovensku potrestal 14 lety vězení bývalého elitního prokurátora

Soud na Slovensku uznal bývalého šéfa elitní složky prokuratury Dušana Kováčika vinným z korupce a z dalších trestných činů. Za to mu vyměřil 14 let vězení a trest propadnutí majetku. Vůči tomuto rozhodnutí soudu první instance se lze odvolat.

Kováčik je zatím nejvýše postaveným někdejším představitelem slovenské justice, který byl odsouzen, byť nepravomocně, po několika vlnách zatýkání vysokých úředníků, podnikatelů či soudců. Tato zatýkání Slovensko zažilo po loňských parlamentních volbách, které skončily porážkou do té doby vládních sociálních demokratů (Směr-SD) expremiéra Roberta Fica.

Zdroj: ČTK
Další zprávy