VIDEO Hvězdy fotbalu vs. odpadkový koš. Kdo vyhrál?

Sport Sport
17. 8. 2015 14:27
Kdo vyhrál netradiční dovednostní soutěž trefování míče na vzdálenost 15 stop?
Hvězdy fotbalu vs. odpadkový koš | Video: Youtube.com

Praha - Jeden kopací míč, jeden plechový odpadkový koš, hrst fotbalových superhvězd a k tomu patnáct stop dlouhý koberec. Takový je recept na zajímavou soutěž "Beat the Bin", kterou na serveru Youtube.com zveřejnila společnost BT Sport.

Úkol pro Didiera Drogbu, Philippa Lahma, Robina van Persieho a další fotbalové hvězdy byl jednoduchý: Z uvedené vzdálenosti 15 stop (zhruba 4,5 metru) trefit míč přímo do koše.

Nakonec to ale byl pro problém i pro vyhlášené kanonýry a z vítězství v soutěži se alespoň dle komentátora radoval Rio Ferdinand, bývalý obránce Manchesteru United, který letos v květnu ukončil kariéru.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Česko zažilo první letošní tropickou noc, teplota v Praze neklesla pod 20 stupňů

První letošní tropickou noc v Česku, při které teplota neklesla pod 20 stupňů Celsia, zaznamenala nejstarší česká meteorologická stanice Klementinum v Praze. Meteorologové tam v noci na čtvrtek naměřili 20,7 stupně Celsia. 

"V ostatních místech Česka bylo v noci povětšinou mezi 19 a 15 stupni Celsia," řekl František Šopko z Českého hydrometeorologického ústavu.

Loni zažili lidé první tropickou noc na řadě míst republiky v noci na 11. června. Nejtepleji bylo tehdy na stanici Jeseník, kde naměřili 21,9 stupně.

Zdroj: ČTK
Další zprávy