VIDEO José, vrátíš nám peníze? Fanoušci si z Čecha utahují

9. 8. 2015 15:31
Český brankář Petr Čech nebude na ligovou premiéru v Arsenalu zřejmě vzpomínat v dobrém.
Podívejte se na Čechovu chybu při prvním gólu | Video: youtube

Londýn - To se příliš nepovedlo. Hlavní letní posila londýnského Arsenalu fotbalový brankář Petr Čech začal v neděli novou sezonu Premier League chybou, při které inkasoval a West Ham se dostal do vedení 1:0.

Český gólman vyběhl ve 43. minutě na centr ze standardní situace, ale míč netrefil a Cheikhou Kouyaté hlavičkoval do opuštěné brány.

Čisté svědomí neměl ani při druhém gólu v 57. minutě, kdy Mauro Zárate obral hráče Arsenalu o míč před pokutovým územím, rychle vypálil a zaskočil Čecha, který nestihl po míči skočit. Arsenal se nakonec nezmohl na jediný gól a s West Hamem prohrál 0:2.

Na internetu tak už kolují vtípky na adresu brankáře Gunners. Anglická fotbalová legenda Gary Lineker na Twitteru trenéru Arsénovi Wengerovi poradil, že by před uzavřením přestupového okna měl podepsat gólmana.

Někteří fanoušci Arsenalu zašli ještě dál. Vtipná je jejich žádost, zda jim kouč Chelsea José Mourinho vrátí peníze.

Další si zase myslí, že český gólman je dvojitý agent a záměrně na dálku pomáhá svému bývalému klubu. Je pravda, že po včerejší remíze se Chelsea ztráta Arsenalu hodí.