Uličný se s Rožumberokem loučil debaklem

ČTK
30. 5. 2007 19:38
Bratislava - Fotbalový trenér Petr Uličný, který v příští sezoně povede prvoligové Brno, se s angažmá v Ružomberoku rozloučil debaklem.

Loňský mistr ve středu prohrál 0:4 na hřišti letošního vítěze slovenské ligy Žiliny.

V závěrečném dějství skupiny o titul se také rozhodlo o účastnících evropských pohárů. Artmedia Bratislava si díky druhému místu zahraje Pohár UEFA a Slovan Bratislava si v přímém souboji o třetí místo díky výhře 4:1 nad Sencem vybojoval start v poháru Intertoto.

Prohrou 0:2 na hřišti Močenku v posledním kole prolínací soutěže o udržení se k sestupu do druhé ligy odsoudil Inter Bratislava. Mezi elitou se v příštím ročníku představí Zlaté Moravce, Trnava, Dubnica a Trenčín.

  • Tabulka a výsledky ZDE

Výsledky - 14. kolo:
Artmedia Bratislava - Banská Bystrica 3:1 (52. a 87. M. Ďurica, 14. Oravec - 53. Kulík), Košice - Nitra 3:0 (15. J. Novák, 43. J. Kolbas z pen., 47. Bjedov), Slovan Bratislava - Senec 4:1 (28. Kosmeľ, 53. Masaryk z pen., 63. Struhár, 87. Hanek - 12. Angelovič), Žilina - Ružomberok 4:0 (1. Devátý, 7. Belák, 35. Štyvar, 89. Vomáčka).