Trezeguet lítá v problémech: řídil pod vlivem alkoholu a sprostě urážel policisty

ČTK ČTK
19. 7. 2019 9:19
Fotbalový mistr světa i Evropy podle listu La Repubblica v noci ze středy na čtvrtek řídil pod vlivem alkoholu a navíc při silniční kontrole urážel policisty.
fotbal, galavečer FIFA 2018, David Trezeguet
fotbal, galavečer FIFA 2018, David Trezeguet | Foto: Reuters

Hlídka zastavila jednačtyřicetiletého Trezegueta nedaleko Turína, když se po půlnoci vracel z festivalu vína v Monforte d'Alba. Někdejší hráč Monaka nebo Juventusu nejprve odmítl podstoupit dechovou zkoušku a údajně také policisty sprostě urážel.

Mistr světa z roku 1998 a vítěz Eura 2000 se zkoušce podrobil až na radu svého agenta a kontrola u něj odhalila, že mnohonásobně překročil povolený limit. Policie proto Trezeguetovi na místě odebrala řidičský průkaz, hrozí mu i další tresty.

 

Právě se děje

před 19 minutami

Z nemocnice v Ostravě byl propuštěn i druhý zraněný po střelbě

Po úterní střelbě ve Fakultní nemocnici Ostrava už ve zdravotnickém zařízení nezůstává žádný pacient. I druhého zraněného muže lékaři v pátek odpoledne propustili do domácí péče. 

Dvaačtyřicetiletý střelec zabil sedm lidí. Poslední oběť, kterou muž střelil do hlavy, podlehla svým zraněním ve čtvrtek. Žena byla od útoku v kritickém stavu. Ve stejný den byl do domácího léčení propuštěn jeden ze zraněných mužů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy