Tím klikařem s covidem jsem já, přiznal Stoch. Zrovna v době, kdy ho láká Slavia zpět

Jiří Škuba Jiří Škuba
3. 8. 2020 9:54
Neveselé období má za sebou po svém loňském odchodu ze Slavie záložník Miroslav Stoch. Nejenže v PAOKu Soluň téměř nehraje, navíc ještě v Řecku onemocněl koronavirem.
Miroslav Stoch
Miroslav Stoch | Foto: Milan Kammermayer

V řecké lize odehrál neslavných jedenáct zápasů, kvůli nízkému vytížení byl na odchodu už v zimní přestávce, nakonec však v Soluni zůstal. Třicetiletý slovenský záložník Miroslav Stoch svého setrvání zřejmě teď lituje ještě více: v neděli totiž dal na Instagram příspěvek, v němž přiznal, že se momentálně léčí z onemocnění covid-19.

"Jak už řada z vás ví z médií, v našem týmu se objevil pozitivní test na koronavirus. Bohužel tím klikařem jsem já," napsal na svůj instagramový účet ryšavý záložník.

Vzápětí však ujistil fanoušky, že onemocnění má u něj mírný průběh a není důvod k nějakým obavám. "Nemám žádné zdravotní problémy a jsem si jistý, že co nejdřív budu zpět na trávníku. Děkuju Bohu, že moje rodina, mí spoluhráči i všichni ostatní jsou negativní," dodal.

Stoch zveřejnil svůj pozitivní test ve dnech, kdy se spekuluje o jeho návratu do Edenu. Ve Slavii si prožil skvělé dva roky, v červenobílém dresu dvakrát vyhrál národní pohár a jednou mistrovský titul. "Miňo" se stal oblíbencem slávistických fanoušků i šéfa klubu Jaroslava Tvrdíka.

Na jaře loňského roku, kdy už tolik vytěžovaný nebyl, se dohodl se Slavií na odchodu do Soluně, opačným směrem putovalo 1,5 milionu eur, tedy necelých čtyřicet milionů korun.

Nyní by se podle serveru iSport.cz mohl Stoch do Edenu vrátit. K mání by měl být za symbolickou částku, Soluň se ráda zbaví jeho vysokého platu. Ve Slavii by se pak dostal na stejnou mzdu jako před svým odchodem, tedy na částku kolem dvou milionů korun měsíčně.

 

Právě se děje

Další zprávy