Sparťanstí fanoušci se bouří. Hráči jim nepoděkovali

ip
5. 11. 2007 16:25
Trénér Bílek je opatrný
Sparťané poprvé skórovali už ve druhé minutě. Úspěšný byl útočník Miroslav Slepička. | Foto: Ondřej Besperát

Praha - Fotbalová Sparta se odrazila k lepším výkonům a po nedělní výhře v Mostu by se mohlo zdát, že si udobřila i své fanoušky. Opak je však pravdou.

Ačkoliv obhájce titulu zvítězil nad severočeským soupeřem 5:0, sparťanští příznivci byli opět nespokojení. Samotní hráči jim totiž po závěrečném hvizdu nepřišli poděkovat.

Jablonec vyzve Liberec. Který nový kouč je lepší - více ZDE

Rozhodčí končí utkání a pražská Sparta si veze tři body z Mostu. Domácí celek byl prakticky po celých devadesát minut nedůstojným soupeřem a vysoká výhra letenských byla jen logickým vyústěním mostecké nemohoucnosti. Na místo pozápasové děkovačky se však sparťanští hráči přesunují rovnou do kabiny.

"V poslední době jsme však očekávali, že podpora fanoušků v těžkých chvílích bude mnohem větší, než byla. Snad právě proto hráči fanouškům zatleskali pouze na dálku a nešli přímo pod kotel," vysvětlil neobvyklý krok na oficiálních stránkách klubu Michal Bílek.

On sám byl v posledních zápasech terčem kritiky z tribun, které si žádali v utkáních s Curychem a Kladnem jeho hlavu.

Fanouškům, kteří se do Mostu vypravili a svým fanděním překřičeli i domácí příznivce, se však rozloučení na dálku nelíbilo. Svoji nelibost dali také najevo bouřlivým skandováním  "Co je, co je, co je?"

Rána pro Slavii: Před Arsenalem přišla o Vlčka - přečtěte si ZDE

Bílek a ostatní hráči zůstali v hodnocení pozápasového chování opatrní, přesto však nezapomněli hostujícím vlajkonošům poděkovat alespoň na dálku.

"Fanoušci dnes klukům vytvořili fantastickou atmosféru. Patří jim náš velký dík a moc si toho vážíme," uzavřel na serveru.