Sex na MS ano, ale ne v den zápasu, hlásí Maradona

Red Spo, ČTK
27. 5. 2010 16:53
Angličané mají na turnaji kontakt s rodinou zakázaný
Diego Maradona
Diego Maradona | Foto: Reuters

Buenos Aires - Argentinští fotbalisté nebudou mít během mistrovství světa zakázaný sex.

Nesmějí se mu však oddávat v den zápasu a pít při něm alkohol.

"Sex je součástí života a sám o sobě není problematický. Potíže můžou nastat až ve chvíli, kdy se mu budou hráči věnovat místo odpočinku nebo s někým jiným než se stálou partnerkou," řekl rozhlasové stanici Radio Del Plata lékař argentinského výběru Donato Villami. "Takže když budou spát se svými partnerkami a nebudou při tom pít šampaňské nebo jiný alkohol, nebudeme jim nic zakazovat," dodal.

Čtěte také:
Pokud Argentina vyhraje MS, Maradona půjde do naha
Požadavky na MS? Mexičané chtějí kněze, Maradona bidet
Vedle Messiho bere Maradona na MS dalších pět snajprů

Reprezentační trenér Diego Maradona tak opět potvrdil, že není tradičním typem fotbalového trenéra. Například kouč Anglie Fabio Capello hráčům během turnaje prakticky zakázal kontakt s rodinami, které navíc nesmějí bydlet v blízkosti hotelu reprezentace.

Maradona také některými požadavky zaskočil zaměstnance sportcentra v Pretorii, kde bude výprava Argentiny během turnaje v Jihoafrické republice bydlet. Fotbalisté například musejí mít nepřetržitě k dispozici zmrzlinu a ke každému jídlu musí být na výběr minimálně ze tří zákusků.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Při pátečním náletu na věznici v Jemenu zemřelo nejméně 82 lidí

Při pátečním náletu Saúdskou Arábií vedené koalice na věznici, kterou v Jemenu spravují šíitští povstalci Húsíové zahynulo nejméně 82 lidí. S odkazem na povstalce a humanitární organizaci o tom informuje agentura AP.

Ve většině Jemenu nadále nefunguje internet. Nálety podle AP mezitím pokračují v hlavním městě Saná a v dalších částech země.

Páteční nálet v severní provincii Saada byl součástí intenzivní letecké a pozemní operace, která představuje eskalaci v jemenské občanské válce. V té Saúdskou Arábií vedená koalice bojuje proti šíitským povstalcům na straně mezinárodně uznané jemenské vlády. Koalice v Jemenu zintenzivnila útoky proti šíitským povstalcům v pondělí po útocích Húsíů na Spojené arabské emiráty.

Zdroj: ČTK
Další zprávy