VIDEO Courtoise musel po srážce se Sánchezem střídat Čech

5. 10. 2014 15:58
Belgický gólman Chelsea Thibaut Courtois musel v derby s Arsenalem nuceně střídat.
Takhle se Thibaut Courtois zranil při srážce se Sánchezem | Video: youtube.com

Londýn - Takhle to určitě nechtěl. Český reprezentační gólman Petr Čech se během nedělního derby s Arsenalem dostal do brány Chelsea, bylo to ale kvůli zranění Thibauta Courtoise. Belgický fotbalový brankář se hned po pár minutách srazil ve vápně s hostujícím Alexisem Sánchezem.

Ze střetu se nejprve Courtois oklepal, ale zhruba  čtvrthodinu později zůstal sedět na trávníku a z ucha mu tekla krev. Po 24 minutách hry ho tedy vystřídal Čech.

Belgický reprezentant okamžitě převezen do nemocnice na vyšetření. Trenér José Mourinho novináře po zápase uklidnil,že by nemělo jít o nic vážného.

"Nemělo by to být nic vážného, není třeba se něčeho bát," prohlásil na tiskové konferenci.

Utkání Chelsea nakonec vyhrála 2:0 a český gólman si připsal několik důležitých zákroků.