reklama
 
 

Rosický je můj plakátový hrdina, tvrdí posila Arsenalu

1. 2. 2012
Dřív měl Eisfeld Rosického na stěně, teď budou hrát spolu

Londýn - Nová posila fotbalistů Arsenalu Thomas Eisfeld z Borussie Dortmund je nadšený, že se v londýnském klubu potká se svým velkým vzorem Tomášem Rosickým. Kapitána české reprezentace má v pokoji na plakátě a teď se nemůže dočkat, až si s ním zahraje.

"Tomáš Rosický byl mým hrdinou. Jeho fotku mám ve svém pokoji a je fantastické, že s ním teď budu hrát," řekl talentovaný devatenáctiletý ofenzivní středopolař po svém příchodu do Arsenalu v posledním dnu zimního přestupového období.

Čtěte také:

United díky výhře dohnali Citizens. Ti prohráli

Rosického velmi obdivuje. "Podle mého názoru je to skvělý hráč a já jeho hru pečlivě sleduji. Ale sám hraju trošku jinak. Myslím, že umím velmi dobře číst hru a mám docela dobrou techniku," uvedl Eisfeld, který je po Rosickém a brankáři Jensi Lehmannovi třetí hráčem, jenž zamířil z Dortmundu do Arsenalu.

Eisfeld se těší i na další hvězdy Arsenalu. "Jsem pyšný, trénovat s takovými hráči jako Thierrym Henrym je pro každého fotbalistu snem. Můj sen se stal realitou," rozplýval se Eisfeld.

Přestože v Dortmundu zatím hrával jen za výběr do 19 let, cítí, že v Arsenalu má šanci prosadit se do prvního týmu. Kouč Arséne Wenger je totiž známý tím, že hodně staví na mladých hráčích. "Pan Wenger je pro mladé hráče skvělým trenérem. Řekl mi, že dostanu šanci trénovat s prvním týmem a pak už bude záležet na mně, zda budu hrát, nebo ne," dodal Eisfeld.

autor: ČTK | 1. 2. 2012

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  Komerční sdělení
  reklama

  Sponzorované odkazy

  reklama