Real zdolal Sevillu a titul má na dosah

29. 4. 2012 15:12
Cristiano Ronaldo objímá Özila poté, co dal Real Seville branku
Cristiano Ronaldo objímá Özila poté, co dal Real Seville branku | Foto: Reuters

Madrid - Fotbalisté Realu Madrid porazili ve španělské lize Sevillu 3:0 a už večer mohou slavit titul, pokud Barcelona nebude bodovat proti Vallecanu.

Tento zápas uzavře dnešní program od 21:30. Případná prohra Barcelony dnes ukončí její tříleté kralování ve španělské soutěži a věčnému rivalovi zajistí již 32. ligové prvenství.

Real vyhrál před týdnem zřejmě rozhodující El Clásico nad Barcelonou 2:1 a dnes zvýšil vedení už na deset bodů díky úvodnímu gólu Cristiana Ronalda a dvěma trefám Karima Benzemy.

Ronaldo vstřelil už 43. ligovou branku v sezoně a francouzský útočník Benzema navýšil náskok Realu během tří minut krátce po začátku druhé půle.

Barcelonský kanonýr Messi ztrácí před večerním utkáním na hřišti Vallecana na krále střelců Ronalda dva góly.