Reagan, křivé zuby, smrt. Co nevíte o třicátníku Ronaldovi

Ronaldovi už je třicet. Podívejte se ve fotogalerii na informace, které možná o fenomenálním Portugalci neznáte.
RONALD REAGAN. Asi si říkáte, co má hvězda Realu Madrid společného s někdejším prezidentem Spojených států. Je to jednoduché. Ronaldo dostal při narození jméno Cristiano Dos Santos Aveiro. Jeho otec byl ovšem velkým fanouškem Reagana, a tak dal svému synovi druhé jméno Ronaldo.
NEJASNÉ RODIČOVSTVÍ. Ronaldův syn Cristiano Junior se narodil 17. června 2010 a v rodině mu říkají Cristianinho. Trochu zvláštní věcí ale je, že matka malého Ronalda zůstává v utajení. Fotbalistův syn se narodil ve Spojených státech a kanonýr Realu nikdy neprozradil totožnost jeho matky.
POSEDLOST VZHLEDEM. Že je portugalský křídelník tak trochu narcis, to je známá věc. Moc lidí ale neví, že jeho posedlost vzhledem pochází z nedostatku sebevědomí ve věku kolem puberty. "Když jsem byl mladší, byl jsem ošklivý. Záleží mi na tom, jak vypadám, protože mi to dělá dobře," vysvětlil hráč.
KŘIVÉ ZUBY. Další bod s tím předchozím úzce souvisí. Ne vždy se Ronaldo mohl pochlubit zářivě bílými a rovnými zuby. "Měl jsem je křivé, tak jsem šel na operaci," říká portugalský fotbalista. Operace ho stála několik tisíc liber. "Jsem v tomhle trochu jednoduchý, to nebudu zastírat," dodává Ronaldo.
Foto: Reuters
Sport Sport
5. 2. 2015 10:33
Podívejte se ve fotogalerii na informace, které možná nevíte o čerstvém třicátníkovi Cristianu Ronaldovi.

Podívejte se ve fotogalerii na informace, které možná nevíte o čerstvém třicátníkovi Cristianu Ronaldovi.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 4 minutami

Nejvyšší soud zamítl Trumpovu žádost o nevydání dokumentů, které se týkají útoku na Kapitol

Nejvyšší soud Spojených států ve středu zamítl žádost bývalého republikánského prezidenta Donalda Trumpa, který se na něj obrátil ve snaze zabránit vydání záznamů Bílého domu zvláštnímu výboru Sněmovny reprezentantů. Výbor vyšetřuje pozadí útoku na Kapitol z 6. ledna loňského roku.

Rozhodnutí nejvyššího soudu znamená, že dokumenty mohou být vydány, přestože soudní spory o této záležitosti pokračují u nižších instancí, píše agentura Reuters. Zmíněné záznamy uchovává Národní archiv USA.

V Trumpův neprospěch 9.prosince rozhodl federální odvolací soud. Dokumenty však zakázal vydat do doby, než se k věci vyjádří nejvyšší soud. Trump jmenoval tři soudce nejvyššího soudu, konzervativní soudci tam nyní mají převahu šesti ku třem. Bývalý šéf Bílého domu argumentuje výsadním právem prezidenta zatajovat některé materiály s tím, že by zveřejnění dokumentů v budoucnu poškodilo prezidentský úřad.

Nejvyšší soud ve svém rozhodnutí uvedl, že k jeho rozhodnutí nebylo nutné zodpovědět závažnou otázku, zda může bývalý prezident uplatnit výsadní právo. 

Zdroj: ČTK
Další zprávy