Reagan, křivé zuby, smrt. Co nevíte o třicátníku Ronaldovi

Ronaldovi už je třicet. Podívejte se ve fotogalerii na informace, které možná o fenomenálním Portugalci neznáte.
RONALD REAGAN. Asi si říkáte, co má hvězda Realu Madrid společného s někdejším prezidentem Spojených států. Je to jednoduché. Ronaldo dostal při narození jméno Cristiano Dos Santos Aveiro. Jeho otec byl ovšem velkým fanouškem Reagana, a tak dal svému synovi druhé jméno Ronaldo.
NEJASNÉ RODIČOVSTVÍ. Ronaldův syn Cristiano Junior se narodil 17. června 2010 a v rodině mu říkají Cristianinho. Trochu zvláštní věcí ale je, že matka malého Ronalda zůstává v utajení. Fotbalistův syn se narodil ve Spojených státech a kanonýr Realu nikdy neprozradil totožnost jeho matky.
POSEDLOST VZHLEDEM. Že je portugalský křídelník tak trochu narcis, to je známá věc. Moc lidí ale neví, že jeho posedlost vzhledem pochází z nedostatku sebevědomí ve věku kolem puberty. "Když jsem byl mladší, byl jsem ošklivý. Záleží mi na tom, jak vypadám, protože mi to dělá dobře," vysvětlil hráč.
KŘIVÉ ZUBY. Další bod s tím předchozím úzce souvisí. Ne vždy se Ronaldo mohl pochlubit zářivě bílými a rovnými zuby. "Měl jsem je křivé, tak jsem šel na operaci," říká portugalský fotbalista. Operace ho stála několik tisíc liber. "Jsem v tomhle trochu jednoduchý, to nebudu zastírat," dodává Ronaldo.
Foto: Reuters
Sport Sport
5. 2. 2015 10:33
Podívejte se ve fotogalerii na informace, které možná nevíte o čerstvém třicátníkovi Cristianu Ronaldovi.

Podívejte se ve fotogalerii na informace, které možná nevíte o čerstvém třicátníkovi Cristianu Ronaldovi.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Dálnice D1 na Benešovsku byla hodinu neprůjezdná, ve směru na Brno se srazila dvě auta

Dopravní nehoda u Trhového Štěpánova v úterý zhruba na hodinu zastavila provoz na dálnici D1 ve směru na Brno. Kvůli srážce nákladního a osobního auta byl přerušený provoz mezi sjezdem číslo 49 u Psářů a sjezdem číslo 56 u Soutic. Jeden člověk byl zraněn. Vyplynulo to z informací Národního dopravního informačního centra a krajských hasičů.

Nehoda na 56. kilometru uzavřela dálnici D1 kolem 6:30. Podle mluvčí středočeských hasičů Terezy Fliegerové narazilo osobní auto do nákladního. "Bylo tam nějaké lehčí zranění. Hasiči nikoho nevyprošťovali, ale poskytli předlékařské ošetření," uvedla Fliegerová. Provoz na dálnici byl podle Národního dopravního informačního centra obnoven kolem 07:30.

Hasiči na D1 na Benešovsku zasahovali v minulých dvou dnech kvůli tragické hromadné nehodě na 49. kilometru ve směru na Brno. Při nedělní havárii cisterny a čtyř osobních aut jeden řidič uhořel, deset lidí ošetřili záchranáři. Kvůli palmovému oleji, který vytekl z cisterny, tam stále platí výstraha na kluzkou vozovku a omezení rychlosti.

Zdroj: ČTK
Další zprávy