Reagan, křivé zuby, smrt. Co nevíte o třicátníku Ronaldovi

Ronaldovi už je třicet. Podívejte se ve fotogalerii na informace, které možná o fenomenálním Portugalci neznáte.
RONALD REAGAN. Asi si říkáte, co má hvězda Realu Madrid společného s někdejším prezidentem Spojených států. Je to jednoduché. Ronaldo dostal při narození jméno Cristiano Dos Santos Aveiro. Jeho otec byl ovšem velkým fanouškem Reagana, a tak dal svému synovi druhé jméno Ronaldo.
NEJASNÉ RODIČOVSTVÍ. Ronaldův syn Cristiano Junior se narodil 17. června 2010 a v rodině mu říkají Cristianinho. Trochu zvláštní věcí ale je, že matka malého Ronalda zůstává v utajení. Fotbalistův syn se narodil ve Spojených státech a kanonýr Realu nikdy neprozradil totožnost jeho matky.
POSEDLOST VZHLEDEM. Že je portugalský křídelník tak trochu narcis, to je známá věc. Moc lidí ale neví, že jeho posedlost vzhledem pochází z nedostatku sebevědomí ve věku kolem puberty. "Když jsem byl mladší, byl jsem ošklivý. Záleží mi na tom, jak vypadám, protože mi to dělá dobře," vysvětlil hráč.
KŘIVÉ ZUBY. Další bod s tím předchozím úzce souvisí. Ne vždy se Ronaldo mohl pochlubit zářivě bílými a rovnými zuby. "Měl jsem je křivé, tak jsem šel na operaci," říká portugalský fotbalista. Operace ho stála několik tisíc liber. "Jsem v tomhle trochu jednoduchý, to nebudu zastírat," dodává Ronaldo.
Foto: Reuters
Sport Sport
5. 2. 2015 10:33
Podívejte se ve fotogalerii na informace, které možná nevíte o čerstvém třicátníkovi Cristianu Ronaldovi.

Podívejte se ve fotogalerii na informace, které možná nevíte o čerstvém třicátníkovi Cristianu Ronaldovi.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Kopecký v dramatickém závěru Rallye Český Krumlov vybojoval sedmý triumf

Úřadující domácí šampion Jan Kopecký ovládl posedmé v kariéře Rallye Český Krumlov a vyrovnal rekord Romana Kresty. Pilot vozu Škoda Fabia Rally2 Evo vyšel ve třetím závodě mistrovství České republiky v automobilových soutěžích vítězně z dramatického souboje s Václavem Pechem, kterého opět předstihl v poslední rychlostní zkoušce a porazil jej o 3,4 sekundy. Třetí skončil s minutovým odstupem Filip Mareš.

Rallye Český Krumlov, závod mistrovství České republiky v automobilových soutěžích:

1. Kopecký, Hloušek (Škoda Fabia Rally2 Evo) 1:22:50,4, 2. Pech, Uhel (Ford Focus WRC) -3,4, 3. Mareš, Bucha (Škoda Fabia Rally2 Evo) -1:01,9, 4. Stříteský, Hovorka -1:20,2, 5. Březík, Krajča (všichni Škoda Fabia R5) -2:56,4, 6. M. Vlček, Skripová (Hyundai i20 N Rally2) -7:25,4, 7. Trojan, Jůrka (Škoda Fabia R5) -8:10,3, 8. Tarabus, Trunkát ( Peugeot 208 Rally4) -9:51,2.

Další zprávy