Předsedou dozorčí rady Slavie se stal Řebíčkův náměstek

ČTK ČTK
23. 8. 2011 19:00
Jiří Hodač dělal náměstka na ministerstvu dopravy
Aleš Řebíček
Aleš Řebíček | Foto: Ondřej Besperát

Praha - Jiří Hodač se stal novým předsedou dozorčí rady fotbalové Slavie. Jmenování bývalého náměstka ministra dopravy dnes potvrdil serveru ceskapozice.cz majitel a prezident pražského klubu Aleš Řebíček.

Hodač pracoval jako první náměstek na ministerstvu dopravy v letech 2006 až 2009, kdy tomuto úřadu šéfoval právě Řebíček.

V roce 2007 Hodač obdržel antiekologickou cenu Ropák roku za údajné vyhrožování občanským sdružením žalobami a za přístup k budování kontroverzních silnic a dálnic.

Čtěte také:
Řebíček: Na Slavii se vrátí Liga mistrů. Stoprocentně

Řebíček na počátku srpna odkoupil od většinového majitele Slavie investiční skupiny Natland Group její sedmdesátiprocentní podíl v klubu. Nyní tak vlastní 98 procent akcií pražského celku a stal se i jeho prezidentem.

 

Právě se děje

před 6 minutami

Do nového mýtného systému je přihlášeno jen 82 tisíc aut. Hrozí kolaps, říká ministr

Do nového mýtného systému, jenž má být spuštěn od letošního prosince, bylo dosud přihlášeno 82.000 vozidel, celkem se očekává 450 000 vozů. Většinu z registrovaných tvoří velcí dopravci, z menších firem, které ovšem v současném systému tvoří v souhrnu většinu, se zaregistrovalo pouze pět procent.

Zdroj: ČTK
Další zprávy