Praha - Jiří Hodač se stal novým předsedou dozorčí rady fotbalové Slavie. Jmenování bývalého náměstka ministra dopravy dnes potvrdil serveru ceskapozice.cz majitel a prezident pražského klubu Aleš Řebíček.
Hodač pracoval jako první náměstek na ministerstvu dopravy v letech 2006 až 2009, kdy tomuto úřadu šéfoval právě Řebíček.
V roce 2007 Hodač obdržel antiekologickou cenu Ropák roku za údajné vyhrožování občanským sdružením žalobami a za přístup k budování kontroverzních silnic a dálnic.
Čtěte také:
Řebíček: Na Slavii se vrátí Liga mistrů. Stoprocentně
Řebíček na počátku srpna odkoupil od většinového majitele Slavie investiční skupiny Natland Group její sedmdesátiprocentní podíl v klubu. Nyní tak vlastní 98 procent akcií pražského celku a stal se i jeho prezidentem.