Počtvrté otcem. Ronaldo má dceru Alanu Martinu, poprvé je u jeho dítěte známa matka

Sport Sport
13. 11. 2017 7:09
Fotbalová superstar Cristiano Ronaldo se stal počtvrté otcem. Jeho přítelkyně Georgina Rodriguezová přivedla v neděli na svět dceru Alanu Martinu. Je to jejich první společné dítě a zároveň první z Ronaldových čtyř, u něhož je známa matka.
Galavečer FIFA 2017: Cristiano Ronaldo se synem Cristianem juniorem a Georginou Rodriguezovou
Galavečer FIFA 2017: Cristiano Ronaldo se synem Cristianem juniorem a Georginou Rodriguezovou | Foto: Reuters

Madrid/Praha - Hvězda Realu Madrid Cristiano Ronaldo potvrdil, že porod proběhl bez potíží a jeho dvaadvacetiletá přítelkyně Georgina Rodriguezová i novorozená dcera Alana Martina jsou v pořádku. K tomu nejlepší hráč roku přidal na sociální sítě fotku z madridské porodnice, na níž je i jeho nejstarší syn Cristiano Ronaldo junior.

Portugalský fotbalista má kromě sedmiletého Cristiana ještě dvojčata Evu a Mattea, která se narodila letos v červnu. Všechny tři děti mají náhradní matky, jejichž totožnost je na Ronaldovo přání utajena.

"Nemůžu se dočkat, až budu znovu tátou. Být tátou a vidět, jak se rozrůstá moje rodina je bez nejmenších pochyb největší privilegium, jaké jsem kdy měl," prohlásil dvaatřicetiletý Ronaldo minulý týden, když uváděl novou módní kolekci nesoucí jeho jméno.

Cristiano Ronaldo se synem Cristianem a dvojčaty Evou a Matteem
Cristiano Ronaldo se synem Cristianem a dvojčaty Evou a Matteem | Foto: Twitter

"Být tátou je jedinečná a osobní cesta, něco, co mě úplně změnilo. Naučilo mě to věci o lásce, o nichž jsem ani nevěděl, že existují," svěřil se čtyřnásobný držitel Zlatého míče. "Otcovství mě zklidnilo a dalo mi jinou perspektivu toho, co je v mém životě opravdu důležité," doplnil.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Albánii zasáhla dvě zemětřesení, zanechala po sobě 108 zraněných, nikdo nezemřel

Albánii v sobotu zasáhlo zemětřesení, jehož intenzitu seismologové stanovili na 5,8 stupně. Záchvěvy půdy byly cítit i v sousedních zemích, především v Černé Hoře, vyžádaly si 108 zraněných, kteří byli ošetřeni v nemocnicích v Tiraně a Drači. Nejsou hlášena žádná úmrtí. Epicentrum sobotního zemětřesení se nacházelo zhruba 30 kilometrů severně od města Drač (Durrës) u pobřeží blízko Mysu Rodon. Podle albánského geofyzikálního ústavu šlo o nejsilnější zemětřesení v Albánii za posledních 20 až 30 let. Obyvatele pak vyděsily další otřesy v noci ze soboty na neděli o síle 4,8 stupně. 

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Zemřel hoteliér, který se zasloužil o expanzi Hiltonu, bylo mu 91 let

Ve věku 91 let zemřel tento týden ve Spojených státech hotelový magnát William Barron Hilton, který rozšířil hotelové impérium založené jeho otcem. Informovala o tom agentura AP. Rodina Hiltonových oznámila, že Barron Hilton zemřel přirozenou smrtí ve čtvrtek ve svém domově v Los Angeles. Zůstalo po něm osm dětí a 15 vnoučat, mezi nimiž jsou i známé celebrity Paris a Nicky Hiltonovy. V rodinné firmě začal působit v 50. letech minulého století a dokázal ji dostat až na špičku hotelového průmyslu. V čele společnosti, která v současné době provozuje tisíce hotelů po celém světě včetně České republiky, stál 30 let.

Zdroj: ČTK
Další zprávy