Počtvrté otcem. Ronaldo má dceru Alanu Martinu, poprvé je u jeho dítěte známa matka

Sport Sport
13. 11. 2017 7:09
Fotbalová superstar Cristiano Ronaldo se stal počtvrté otcem. Jeho přítelkyně Georgina Rodriguezová přivedla v neděli na svět dceru Alanu Martinu. Je to jejich první společné dítě a zároveň první z Ronaldových čtyř, u něhož je známa matka.
Galavečer FIFA 2017: Cristiano Ronaldo se synem Cristianem juniorem a Georginou Rodriguezovou
Galavečer FIFA 2017: Cristiano Ronaldo se synem Cristianem juniorem a Georginou Rodriguezovou | Foto: Reuters

Madrid/Praha - Hvězda Realu Madrid Cristiano Ronaldo potvrdil, že porod proběhl bez potíží a jeho dvaadvacetiletá přítelkyně Georgina Rodriguezová i novorozená dcera Alana Martina jsou v pořádku. K tomu nejlepší hráč roku přidal na sociální sítě fotku z madridské porodnice, na níž je i jeho nejstarší syn Cristiano Ronaldo junior.

Portugalský fotbalista má kromě sedmiletého Cristiana ještě dvojčata Evu a Mattea, která se narodila letos v červnu. Všechny tři děti mají náhradní matky, jejichž totožnost je na Ronaldovo přání utajena.

"Nemůžu se dočkat, až budu znovu tátou. Být tátou a vidět, jak se rozrůstá moje rodina je bez nejmenších pochyb největší privilegium, jaké jsem kdy měl," prohlásil dvaatřicetiletý Ronaldo minulý týden, když uváděl novou módní kolekci nesoucí jeho jméno.

Cristiano Ronaldo se synem Cristianem a dvojčaty Evou a Matteem
Cristiano Ronaldo se synem Cristianem a dvojčaty Evou a Matteem | Foto: Twitter

"Být tátou je jedinečná a osobní cesta, něco, co mě úplně změnilo. Naučilo mě to věci o lásce, o nichž jsem ani nevěděl, že existují," svěřil se čtyřnásobný držitel Zlatého míče. "Otcovství mě zklidnilo a dalo mi jinou perspektivu toho, co je v mém životě opravdu důležité," doplnil.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Pražská správa komunikací vypoví smlouvy na reklamní tabule, chce omezit vizuální smog

Pražská Technická správa komunikací vypoví nájemní smlouvy na reklamní, informační a směrové tabule a reklamy na mostech v její správě. Důvodem je snaha vedení města omezit takzvaný vizuální smog. Některé smlouvy jsou pro správu, potažmo město nevýhodné. Vyplývá to z dokumentu, který schválili pražští radní. Smlouvy správa vypoví třem firmám, a to Směrové tabule.cz, Bulldog reklama a AMMA, jejímž právním nástupcem je společnost Czech Outdoor.

Reklamní zařízení se v současné podobě podle vedení města podílejí na zahlcení prostoru a tvorbě zmíněného vizuálního smogu. "V mnoha případech také představují překážku pěšímu pohybu, neboť jsou umisťovány do prostoru chodníku. Směrové tabule slouží převážně reklamním účelům a duplikují kultivovanější formát na již existujících sloupech a stožárech," píše se v dokumentu.

Zdroj: ČTK
Další zprávy