Plašil jednal o angažmá v Pamploně

čtk
24. 8. 2007 23:07
Pamplona slibuje za Plašila 2 miliony eur

Pamplona - Český fotbalový reprezentant Jaroslav Plašil by se mohl brzy stát posilou Osasuny Pamplona. Šestadvacetiletý záložník Monaka podle agentury AFP jednal ve Španělsku o případném angažmá v klubu, který je údajně za jeho přestup z Monaka připraven zaplatit přes dva miliony eur.

Plašil, jenž působí v monackém klubu od roku 1999, ani nebyl nominován k sobotnímu zápasu francouzské ligy proti Le Mans. Nejvyšší soutěž ve Španělsku startuje teprve o tomto víkendu, Pamplona obsadila v minulém ročníku čtrnácté místo.

V minulých dnech se spekulovalo o tom, že by z Monaka mohl odejít také útočník Jan Koller, protože v úvodu sezony zůstával mezi náhradníky. V minulém kole však nastoupil v základní sestavě, blýskl se dvěma góly a působiště nejspíš měnit nebude.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 6 hodinami

Dálnici D5 u Berouna zavřela nehoda tří aut

Dálnici D5 poblíž Berouna v neděli večer zhruba na hodinu zavřela ve směru na Plzeň nehoda dvou osobních aut a kamionu. Jeden muž je těžce zraněný, záchranáři na místo poslali i vrtulník. Vyplývá to z informací od policejní mluvčí Lucie Novákové a Národního dopravního informačního centra.

"Máme tam havarovaná dvě osobní vozidla. Kousek před nimi je zastavený ještě kamion, který byl taky účastníkem dopravní nehody," popsala Nováková místo havárie. Těžce zraněný muž je z jednoho z osobních aut, dodala.

Zdroj: ČTK
Další zprávy