reklama
 
 

O'Neill neví, zda chce Baroš zůstat

4. 1. 2007 12:44
Birmingham - Trenér fotbalistů Aston Villy Martin O'Neill má pochybnosti, zda útočník Milan Baroš stojí o další působení v klubu.

Českému reprezentantovi se nedaří probojovat se do základní sestavy a o jeho služby se ucházejí jiné kluby. Podle britských médií se nově ozval San Sebastian, v současnosti předposlední tým španělské ligy.

"Nejsem si jistý, jestli chce zůstat," řekl O'Neill deníku Daily Mirror. "Když střelec nedává branky, pak by se měl sám sebe ptát proč. To hlavní je na hráčích. Nemám kouzelný proutek, který by z lidí dostal to nejlepší," dodal.

Baroš si pochvaluje návrat formy
V polovině prosince si Milan Baroš po gólu do sítě Sheffieldu pochvaloval návrat formy.

Nejlepší střelec mistrovství Evropy 2004 prožívá v Anglii nepovedenou sezonu. Dlouho se dostával do formy po zranění paty a stále se nemůže probojovat do základní sestavy Aston Villy. Pětadvacetiletý útočník zatím vstřelil v klubovém dresu jen jednu branku.

Již delší čas se spekuluje o Barošově odchodu. Dlouhodobý zájem o jeho služby projevuje francouzský mistr Lyon, který vede bývalý Barošův trenér z Liverpoolu Gerard Houllier. Ten chce Baroše na hostování do konce sezony.

Barošovi se tento týden zvýší konkurence po příchodu ofenzivního záložníka či útočníka Lee Hendrieho, který se po zranění rozehrával ve Stoke City, odkud se vrací spolu s Patrikem Bergrem. "Lee se vrací a cítí šanci, že by se mohl opět dostat do sestavy," uvedl trenér O'Neill.

autor: ČTK | 4. 1. 2007 12:44

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama