Necid chybí v základu na Chorvaty, na hrotu je Rezek

Jaroslav  Šindelář Jaroslav Šindelář
9. 2. 2011 16:45
Rezek bude jediným útočníkem v Bílkově sestavě

Pula - S jediným útočníkem Janem Rezkem začne česká fotbalová reprezentace dnešní přípravný zápas proti Chorvatsku, který začne v Pule v 17:45. Server Aktuálně.cz vám jej přenese v online reportáži.

Trenér Michal Bílek tak v základní sestavě vynechal očekávaného útočníka Tomáše Necida, naopak na hřiště od začátku pošle záložníka Milana Petrželu. Rezkův spoluhráč z Plzně si tak v základní sestavě reprezentace odbude debut. 

Čtěte také:
Bílek proti Chorvatům nasadí jediného útočníka

Bílek tak vsadí na rozestavení 4-2-3-1 s tím, že Rezka budou ze zálohy nejvíce podporovat Tomáš Rosický, Jaroslav Plašil a Petržela.

Ve stejném rozestavení by pak reprezentace měla nastoupit i k březnovému kvalifikačnímu utkání ve Španělsku.

Sestava Česka:

Čech - Pospěch, R. Hubník, Sivok, Kadlec - Petržela, Hübschman, Polák, Plašil - Rosický - Rezek.

Podívejte se, koho jste chtěli v základní sestavě vy

 

Právě se děje

před 17 minutami

Čech odsouzený ve Francii za pašování migrantů je na svobodě

Český řidič, kterého v roce 2018 francouzský soud poslal do vězení za pašování migrantů, je na svobodě. Informaci potvrdil europoslanec Tomáš Zdechovský, který se případu dlouhodobě věnuje. Jiří Sagan si odpykal dvouletý trest, nyní se podle Zdechovského zdržuje ve Španělsku.

V roce 2018 francouzská policie při kontrole Saganova kamionu v přístavním městě Calais objevila skupinu Iráčanů. Soud později Čechovi uložil za pašování migrantů nejdříve trest vězení v délce 18 měsíců, loni jej zpřísnil na dva roky.

Zdroj: ČTK
Další zprávy