Nadvláda Španělů, německé duo a Schick na hrotu. Podívejte se na nejdražší jedenáctku "malého" Eura

Patrik Schick.
Stále teprve osmnáctiletý brankář Gianluigi Donnarumma by měl patřit v Polsku k ozdobám turnaje. Buffonův nástupce chytá za milánský AC už dvě sezony a na gólmana má velmi vysokou hodnotu. Cena (podle webu Transfermarkt): 654 milionů korun.
Nejdražším pravým obráncem turnaje bude Héctor Bellerín. Španělský bek je stálicí základní sestavy londýnského Arsenalu a tým z Apeninského poloostrova na něj bude hodně sázet. Cena: 654 milionů korun.
Převahu Španělů v nejdražší jedenáctce potvrzuje i stoper Yeray Álvarez. Střední obránce Bilbaa se teprve v letošní sezoně prosadil v áčku Atlétika, jeho cena okamžitě vyletěla nahoru na 15 milionů eur. Cena: 392 milionů korun.
Kompletně španělskou obranu rozbil Niklas Stark. Střední obránce Herthy Berlín se do prvního týmu z hlavního města Německa dostal v lednu loňského roku a od té doby už své místo nepustil. Cena: 209 milionů korun.
Foto: ČTK
Sport jek, Sport
15. 6. 2017 10:48
Do nejhodnotnější jedenáctky nadcházejícího Eura do jednadvaceti let v Polsku se vešel i český útočník Patrik Schick. Sestavě dominuje hned šestice Španělů, vedle kterých by se postavili dva Němci a po jednom Italovi, Portugalci a Čechovi.
 

Právě se děje

před 1 hodinou

Při pádu z okna kladenské školy dnes zemřela dívka, okolnosti neštěstí vyšetřuje policie

Při pádu z okna kladenské školy v Moskevské ulici dnes ráno zemřela mladistvá dívka. Příčinu a okolnosti neštěstí vyšetřují policisté, řekla policejní mluvčí Michaela Nováková.

Záchranné složky na místo vyjížděly po 7:00. "Vzhledem k citlivosti případu nebudeme sdělovat další podrobnosti ani věk dívky," uvedla mluvčí.

Na místě zasahovala i záchranná služba. Přes veškerou snahu záchranářů dívka svým zraněním na místě podlehla, uvedla mluvčí Petra Effenbergerová.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Uvízlé kamiony zablokovaly silnici mezi Bílou a Ostravicí v Beskydech, tvoří se kolony

Dva kamiony uvízly dne ráno na zasněžené silnici 1/56, kterou v úseku mezi obcemi Bílá a Ostravice zablokovaly. ČTK to řekla mluvčí moravskoslezské policie Soňa Štětínská.

Situace podle ní vznikla nedisciplinovaností řidičů. "Vjeli na úsek komunikace, kde to není v tomto ročním období možné. Nerespektovali dopravní značení," řekla mluvčí.

Oba vozy v serpentinách u přehrady Šance uvízly. "Jeden se už podařilo odstranit. Na uvolnění druhého se pracuje. Policisté na místě řídí dopravu kyvadlově. Vznikají ale kolony," uvedl Štětínská.

Zdroj: ČTK
Další zprávy