Kdo končí a kdo postupuje? Anglie se loučí, Portugalci modlí

Podívejte se na to, které týmy si po dvou zápasech ve skupinách už zajistily postup a které už jsou mimo hru nebo o svoji naději stále bojují.
Naděje týmu kolem Cristiana Ronalda na postup ze skupiny jsou už jen čistě teoretické.
V případě, že Američané uhrají s Německem v závěrečném utkání remízu, tak je "vymalováno"...
...a z postupu se budou radovat hráči USA i Německa. Naši západní sousedé mohou zůstat klidní i v případě různých variant rovnosti bodů, kdy rozhoduje skóre. Při rozdílu +4 by museli utrpět opravdu pořádnou "dardu", aby museli domů předčasně.
Portugalci se z celého na případný postup nadřou nejvíce. V rozdílu skóre jsou na tom o pět branek hůře než výběr USA. Proto musí zdolat Ghanu například o tři branky a čekat, že Američané o tři góly podlehnou Německu.
Foto: Reuters
Sport Sport
23. 6. 2014 10:00
Podívejte se na to, které týmy si po dvou zápasech ve skupinách už zajistily postup a které už jsou mimo hru nebo o svoji naději stále bojují.

Tabulky a všechny výsledky fotbalového MS najdete ZDE

 

Právě se děje

před 13 minutami

Vojáci vyslaní do Washingtonu kvůli nepokojům se stáhnou

Americký ministr obrany Mark Esper nařídil stažení vojáků vyslaných do oblasti hlavního města Spojených států kvůli nepokojům. S odvoláním na své zdroje o tom informovala agentura Reuters. Odchod vojska, které do regionu nenáleží posádkou, žádala washingtonská starostka Muriel Bowserová.

Kvůli vyhrocené situaci byli do Washingtonu vysláni vojáci a také gardisté z jiných amerických států, ačkoli hlavní město USA stejně jako všechny americké státy má vlastní národní gardu. "Chceme, aby vojsko a vojáci z jiných států opustili Washington," řekla ve čtvrtek Bowserová.

Pentagon původně vyslal do Washingtonu jako zálohu pro případ nepokojů asi 1600 vojáků, do ulic ale nasazeni nebyli. Část vojáků již oblast opustila a ti zbývající, kterých je asi 900, odejdou nyní. Podle Reuters podepsal Esper rozkaz, aby se vojáci vrátili na domovské základny Fort Bragg v Severní Karolíně a Fort Drum ve státě New York.

Zdroj: ČTK
před 18 minutami

Trump sníží stavy amerických vojáků v Německu, stáhne se jich téměř deset tisíc

Prezident Spojených států Donald Trump nařídil stáhnout z Německa 9500 ze stávajících 34 500 amerických vojáků. S odvoláním na nejmenované americké vládní činitele to napsal deník The Wall Street Journal, podle kterého vojáci odejdou do září. Agentura Reuters tvrdí, že část vojáků bude přemístěna do Polska a dalších spojeneckých zemí, zbytek se vrátí do vlasti.

Zdroj: ČTK
Další zprávy