Kdo končí a kdo postupuje? Anglie se loučí, Portugalci modlí

Podívejte se na to, které týmy si po dvou zápasech ve skupinách už zajistily postup a které už jsou mimo hru nebo o svoji naději stále bojují.
Naděje týmu kolem Cristiana Ronalda na postup ze skupiny jsou už jen čistě teoretické.
V případě, že Američané uhrají s Německem v závěrečném utkání remízu, tak je "vymalováno"...
...a z postupu se budou radovat hráči USA i Německa. Naši západní sousedé mohou zůstat klidní i v případě různých variant rovnosti bodů, kdy rozhoduje skóre. Při rozdílu +4 by museli utrpět opravdu pořádnou "dardu", aby museli domů předčasně.
Portugalci se z celého na případný postup nadřou nejvíce. V rozdílu skóre jsou na tom o pět branek hůře než výběr USA. Proto musí zdolat Ghanu například o tři branky a čekat, že Američané o tři góly podlehnou Německu.
Foto: Reuters
Sport Sport
23. 6. 2014 10:00
Podívejte se na to, které týmy si po dvou zápasech ve skupinách už zajistily postup a které už jsou mimo hru nebo o svoji naději stále bojují.

Tabulky a všechny výsledky fotbalového MS najdete ZDE

 

Právě se děje

před 11 minutami

Národní galerie Praha prodlouží výstavu maleb a dalších prací slavného malíře Rembrandta van Rijna do 21. března

Národní galerie Praha prodlouží výstavu maleb a dalších prací slavného malíře Rembrandta van Rijna do 21. března. Uvedla to dnes Česká televize. Výstava v paláci Kinských nazvaná Rembrandt: Portrét člověka začala 25. září a měla trvat do konce ledna. Kvůli nejpřísnějším opatřením proti koronaviru je od 27. prosince pro veřejnost uzavřená.

V paláci Kinských je vystaveno deset maleb a přes 50 prací slavného malíře. Výstava měla původně začít na jaře, její otevření bylo kvůli šíření nemoci covid-19 přesunuto na září. V prosinci byla mezi pěti výstavami, které měly výjimku ze zákazu otevření. Výjimku hygieniků s několika podmínkami dostaly výstavy s významnými zahraničními zápůjčkami. Ostatní galerie a muzea musela zavřít od 18. prosince.

Výstavu NGP připravila ve spolupráci s Wallraf-Richartz-Museum & Fondation Corboud v Kolíně nad Rýnem. Díla zapůjčily instituce jako Metropolitní muzeum v New Yorku, Londýnská Národní galerie, madridské Prado, Rijksmuseum v Amsterdamu či vídeňská Albertina. Výstava byla ústředním loňským projektem NGP. Bývalá ředitelka NGP Anne-Marie Nedoma ČTK před otevřením výstavy řekla, že tolik významných uměleckých děl Rembrandta i jeho souputníků lidé v Praze ještě neviděli.

Zdroj: ČTK
Další zprávy