Pozitivní Maradona, rváč Anelka nebo pejskař Keane. Kalinič není jediným průšvihářem, jehož vyrazili

Jiří Škuba Jiří Škuba
21. 6. 2018 7:05
Nikola Kalinič byl z týmu Chorvatska vyhozen poté, co odmítl střídání v 85. minutě utkání skupiny D proti Nigérii. Oficiálním důvodem bylo zranění zad, tím neoficiálním to, že útočník AC Milán neunesl absenci v základní sestavě. Kalinič ovšem není jediným hříšníkem v historii, potupné vykopnutí z MS museli skousnout třeba Maradona nebo Nicolas Anelka.
Argentinský tým opět v hledišti podpořil bývalý vynikající hráč Diego Maradona.
Argentinský tým opět v hledišti podpořil bývalý vynikající hráč Diego Maradona. | Foto: Reuters

Diego Maradona, 1994

Za vyhazovem argentinské megastar z šampionátu ve Spojených státech byl pozitivní test na zakázané látky, Maradona se tak musel pakovat před utkáním finálové skupiny proti Bulharsku. V krvi měl efedrin, který se mimo jiné užívá k budování svalstva a k zlepšení fyzických schopností sportovců.

 

Právě se děje

před 5 hodinami

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech

Předpokládaný demokratický kandidát na amerického prezidenta Joe Biden dnes získal podporu největší koalice odborových organizací ve Spojených státech AFL-CIO. Centrála navíc slíbila, že se zasadí o to, aby současný prezident Donald Trump nebyl znovu zvolen do funkce v listopadových volbách, napsala agentura Reuters.

Zdroj: ČTK
Další zprávy