Pozitivní Maradona, rváč Anelka nebo pejskař Keane. Kalinič není jediným průšvihářem, jehož vyrazili

Jiří Škuba Jiří Škuba
21. 6. 2018 7:05
Nikola Kalinič byl z týmu Chorvatska vyhozen poté, co odmítl střídání v 85. minutě utkání skupiny D proti Nigérii. Oficiálním důvodem bylo zranění zad, tím neoficiálním to, že útočník AC Milán neunesl absenci v základní sestavě. Kalinič ovšem není jediným hříšníkem v historii, potupné vykopnutí z MS museli skousnout třeba Maradona nebo Nicolas Anelka.
EL, Fiorentina - Slovan Liberec: Nikola Kalinič
EL, Fiorentina - Slovan Liberec: Nikola Kalinič | Foto: Reuters
Argentinský tým opět v hledišti podpořil bývalý vynikající hráč Diego Maradona.
Argentinský tým opět v hledišti podpořil bývalý vynikající hráč Diego Maradona. | Foto: Reuters

Diego Maradona, 1994

Za vyhazovem argentinské megastar z šampionátu ve Spojených státech byl pozitivní test na zakázané látky, Maradona se tak musel pakovat před utkáním finálové skupiny proti Bulharsku. V krvi měl efedrin, který se mimo jiné užívá k budování svalstva a k zlepšení fyzických schopností sportovců.

 

Právě se děje

před 58 minutami

Po nárazu auta do stromu na Litoměřicku jsou řidička a dvě děti v kritickém stavu

Velmi těžká zranění utrpěly řidička a dvě děti při nárazu Škody Fabia do stromu. Vážná dopravní nehoda se stala dnes odpoledne u Budyně nad Ohří na Litoměřicku. ČTK to řekla ústecká mluvčí policie Veronika Hyšplerová.

Řidička narozená v roce 1972 havarovala před 15:00 na silnici 246 mezi Budyni nad Ohří a vesnici Nížebohy. "Z dosud nezjištěných příčin vyjela mimo komunikaci a narazila do stromu. Ve vozidle s touto řidičkou cestovaly dvě děti," uvedla Hyšplerová.

Žena i obě děti utrpěly podle krajského mluvčího záchranné služby Prokopa Voleníka velmi vážná zranění. "Ženu jsme převezli pozemní posádkou do ústeckého traumacentra. Pro děti vzlétl vrtulník letecké záchranné služby Ústí nad Labem a pražský vrtulník. Obě děti byly transportovány do jednoho z pražských traumacenter," dodal Voleník.

Další zprávy