Kuckova velká premiéra. Proti Interu hrál celý zápas

13. 1. 2011 8:17
Janov však v poháru s obhájcem trofeje prohrál 2:3
Juraj Kucka
Juraj Kucka | Foto: AC Sparta Praha

Praha - Je to jen týden, co slovenský záložník Juraj Kucka přestoupil ze Sparty do Janova, a už jej při premiéře v italském celku čekal zápas jako hrom.

Ke svému prvnímu soutěžnímu utkání na Apeninském poloostrově nastoupil proti slavnému velkoklubu a obhájci titulu Interu Milán, na nějž narazil v osmifinále Italského poháru.

Třiadvacetiletý středopolař sice v dresu s číslem 33 odehrál celý zápas, ale porážce 2:3 od hvězdného týmu nezabránil.

Definitivní: Kucka opouští Spartu a odchází do Janova

Utkání se ubíralo očekávaným směrem už v prvním poločase, když dvěma góly poslal favorita do vedení Eto'o. Chardžá sice po změně stran z pokutového kopu snížil, ovšem za dalších pět minut poslal domácí znovu do dvoubrankového náskoku Mariga. V nastavení sice vykřesal naději Sculli, vyrovnat však už Janov nestihl.