Kovařík pro DVTV: Berbr je nebezpečím pro celý český fotbal

DVTV DVTV
1. 9. 2015 6:00
Povídejte se na rozhovor DVTV s bývalým sudím Liborem Kovaříkem, který promlouvá o praktikách v českém fotbale.
Podívejte se na rozhovor s Liborem Kovaříkem | Video: Martin Veselovský

Praha - V českém fotbale se provozují nekalé praktiky a v jejich čele je jediný muž Roman Berbr. Tak nějak by se dalo shrnout vyjádření bývalého sudího Libora Kovaříka, jehož svědectví už několik dnů řeší stránky českých médií.

V rozhovoru pro DVTV přiznal proč se bál promluvit dřív, popsal kam až podle něho sahá moc Berbra, i co je nejspíš jeho cílem.

"Dle mého názoru chce, aby mu byli loajální všichni rozhodčí, já si myslím, že to je ta podstata, je to hrozně nebezpečný pro celý fotbal, on by teoreticky mohl ovlivňovat všechny soutěže," prohlásil Kovařík

 

Právě se děje

před 2 hodinami

Do areálu amerického velvyslanectví v Bagdádu dopadly tři rakety

Do areálu amerického velvyslanectví v irácké metropoli Bagdádu dopadly tři rakety. Jedna z nich zasáhla jídelnu. Informovala o tom agentura AFP s odvoláním na bezpečnostní zdroj. O obětech či raněných se agentura nezmiňuje.

Podle AFP je to poprvé, co rakety zasáhly přímo americkou ambasádu nacházející se v opevněné a přísně střežené Zelené zóně, kde sídlí vláda a mnoho dalších zahraničních zastoupení.

před 2 hodinami

Samková si v druhém závodu v Kanadě polepšila na páté místo

Snowboardcrossařka Eva Samková skončila ve druhém závodu Světového poháru v kanadském zimním středisku Big White pátá a o místo vylepšila výsledek ze soboty. Vyhrála Australanka Belle Brockhoffová, která oplatila porážku Italce Michele Moioliové.

Mezi muži zvítězil v závodě, který se jel místo plánované soutěže družstev jako náhrada za zrušený SP v německém Feldbergu, Ital Lorenzo Sommariva. Jan Kubičík vypadl v prvním kole.

Úřadující mistryně světa a obhájkyně křišťálového glóbu Samková prošla z osmifinále i čtvrtfinále suverénně z prvního místa, semifinále se jí ale nepovedlo. V malém finále si tentokrát pozici v čele pohlídala.

Vedení v průběžném pořadí udržela Moioliová před Brockhoffovou, Samková je dál třetí. Další závody SP ve snowboardcrossu jsou na programu po zrušení Feldbergu až na začátku března v Sierra Nevadě, finále ve Veysonnaz se pojede v polovině března.

Další zprávy