Tragédie v posilovně. Zemřel Barošův bývalý parťák a kapitán olympijských hrdinů

ČTK ČTK
3. 10. 2019 21:09
Fotbalista Promise Isaac, jenž jako kapitán dovedl nigerijský národní tým v roce 2008 k olympijskému stříbru, v jednatřiceti letech zemřel.
Kapitán Nigérie Promise Isaac (vpravo) ve finálovém utkání OH 2008 v souboji s Lionelem Messim z Argentiny
Kapitán Nigérie Promise Isaac (vpravo) ve finálovém utkání OH 2008 v souboji s Lionelem Messim z Argentiny | Foto: ČTK

Útočník amerického týmu Austin Bold z ligy USL zkolaboval ve středu v noci v posilovně ve svém bytě. Vyšetřovatelé v Texasu cizí zavinění vyloučili.

Isaac reprezentoval Nigérii v roce 2005 na mistrovství světa do 20 let, o tři roky později vedl olympijský výběr. Ve finále v Pekingu Nigérie podlehla Argentině s Lionelem Messim 0:1. Za seniorský národní tým odehrál tři zápasy. Na klubové úrovni působil Isaac jedenáct sezon v Turecku, kde vystřídal sedm klubů. V Antalyasporu byl jeho spoluhráčem i Milan Baroš.

 

Právě se děje

Aktualizováno před 11 minutami

Dálnice uzavřená kvůli popraskané vozovce způsobuje na Olomoucku dopravní komplikace

Dálnice D35 ve směru z Olomouce na Ostravu je uzavřena kvůli nehodě nákladního a osobního auta. Nehoda se stala na 279. kilometru, všechny nájezdy ve směru na Ostravu jsou uzavřeny, informoval mluvčí policie Libor Hejtman. Provoz je podle Ředitelství silnic a dálnic odkloněn na exitu 276 Holice. Okolnosti nehody se vyšetřují.

Dálnice je uzavřena od 275. kilometru. "Všechny nájezdy na 276. kilometru exit Holice ve směru na Ostravu jsou uzavřené a to od Olomouce i od Přerova. Řidiči mohou zpět na dálnici D35 najet na 290. kilometru exitu Velký Újezd," uvedl mluvčí policie.

Komplikace na dálnici D35 zkomplikoval o víkendu také teplem poškozený povrch a to v úseku mezi Přáslavicemi a Velkým Újezdem. Dálnice D35 je nyní v úseku od 281. kilometru do 290. kilometru zcela uzavřena v obou směrech. Kvůli zvlněné vozovce tam poté havarovala čtyři osobní auta a nákladní vůz, při nehodách utrpělo deset lidí lehčí zranění. Záchranáři zraněné ošetřili a některé převezli do nemocnice.

před 20 minutami

Německo zadrželo ruského univerzitního vědce, podle prokuratury byl špionem

Německo zadrželo ruského vědce působícího na jedné z německých univerzit, který přinejmenším od října 2020 pracoval pro ruské tajné služby. V pondělí to oznámila spolková prokuratura s tím, že Rusa policie zadržela v pátek ihned po získání zatykače.

Prokuratura bez bližších podrobností uvedla, že ruský občan Ilnur N. pracoval jako vědecký zaměstnanec na katedře přírodovědně-technického zaměření nejmenované německé univerzity. "Mezi říjnem 2020 a červnem 2021 se nejméně třikrát sešel s jedním příslušníkem ruské zpravodajské služby," uvedla prokuratura v prohlášení. V něm dále sdělila, že nejméně na dvou schůzkách zadržený Rus předal informace získané na univerzitě, za což jako odměnu dostal peníze v hotovosti.

Prokuratura rovněž uvedla, že u ruského vědeckého pracovníka podnikla domovní prohlídku a že prohledala také jeho pracoviště.

Zdroj: ČTK
před 22 minutami

Švédský parlament vyslovil nedůvěru vládě premiéra Stefana Löfvena. Hlasování vyvolala pravicově populistická strana Švédští demokraté

Zdroj: ČTK
před 23 minutami

Meteorologové varovali před bouřkami, které mohou být v úterý v Čechách velmi silné. Problémy může způsobit přívalový déšť, nárazový vítr i krupobití.

Zdroj: ČTK
Další zprávy