Je to jen moje zásluha, vy chudáci. "Poděkování" hvězdy Nottinghamu vejde do historie

Jiří Škuba Jiří Škuba
5. 5. 2019 21:40
Chtěl bych poděkovat týmu, trenérům, mamince... Jakmile někdo z fotbalistů kdekoli na světě převezme individuální ocenění, padají pořád ty samé fráze. Ovšem ne v případě Joea Lolleye. Čerstvě nejlepší hráč sezony Nottinghamu Forest "poděkoval" za ocenění drsným způsobem. "Je to jenom moje zásluha," napsal na svůj Twitter.
Foto: ČTK

Žádné plky, žádné floskule. Šestadvacetiletý útočník Joe Lolley se s tím poté, co byl vyhlášen hráčem sezony, moc nemazal. A na sociální sítě napsal, co si skutečně myslí. "Nikomu ze svých spoluhráčů poděkovat nechci. Je to individuální ocenění, vy chudáci." 

Otázkou je, zda jeho rýpnutí spoluhráči jako vtip skutečně vzali. Nicméně mezi fanoušky Nottinghamu Forest vyvolal Lolley vlnu nadšení. "Je to můj hrdina," komentoval to na Twitteru jeden z nich. "Moc týmové to není, ale je to naprosto senzační," přidal se druhý.

S gratulacemi dokonce přišli i fandové Huddersfieldu, odkud anglický křídelník do Nottinghamu Forrest zamířil. Proč jsme ho sakra prodávali, zlobí se většina z nich.

Nicméně je velmi pravděpodobné, že se Lolley moc neohřeje ani v Nottinghamu. Cenu pro hráče sezony si získal jedenácti góly a stejným počtem asistencí, což vyvolalo značný interes mezi kluby hrajícími Premier League.

A zatímco se The Reds neprobojovali do play off, z něhož vede cesta do nejvyšší anglické soutěže, Lolley si ji pravděpodobně v příštím roce zahraje. Jedním z nejvážnějších zájemců o jeho služby je údajně Crystal Palace.

 

Právě se děje

Další zprávy