Herrera, Aurier, Cuadrado. Tohle je 12 nečekaných hvězd MS

Kolumbijec Cuadrado má cenu 40 milionů eur. Podívejte se na další nečekané hvězdy MS.
JOEL CAMPBELL. Totéž se dá říct o Joelu Campbellovi, zatím hlavní postavě kostarického zázraku. Hráč, který na šampionátu oslaví dvaadvacáté narozeniny, se v létě vrací do Arsenalu z hostování v Olympiaku Pireus a spekuluje se, že Arsene Wenger talentovaného útočníka v kádru ponechá.
GUILLERMO OCHOA. Kolumbie, Kostarika a také Mexiko. To jsou jasní postupující do osmifinále. Mexický tým ve skupině neprohrál ani s Brazilci a celkově dostal jedinou branku. Lví podíl na tom má skvělý brankář Guillermo Ochoa. Osmadvacetiletému gólmanovi končí smlouva ve francouzském Ajjaciu a další angažmá se rýsuje v Olympique Marseille.
HÉCTOR HERRERA. V mexickém dresu září také střední záložník Héctor Herrera. Fotbalista, jehož koupil za osm milionů eur (208 milionů korun) portugalský mistr FC Porto. Za vše hovoří fakt, že Herrera podepsal čtyřletou smlouvu s výstupní klauzulí ve výši 40 milionů eur.
BLAISE MATUIDI. Pojďme na skok k evropským týmům. Ty sice na MS příliš nezáří, existují však výjimky. Skvělými výkony a dvěma vysokými výhrami se prezentovali Francouzi, v jejichž záloze je jednoznačným lídrem a motorem sedmadvacetiletý hráč Paris St. Germain Blaise Matuidi.
Foto: Reuters
Sport Reuters Sport, Reuters
24. 6. 2014 13:00
Podívejte se na galerii dvanácti fotbalistů, kteří na světovém šampionátu v Brazílii nečekaně září.

Podívejte se na galerii dvanácti fotbalistů, kteří na světovém šampionátu v Brazílii nečekaně září.

 

Právě se děje

Další zprávy