Galácticos na prodej. Pospíšil ani Greguš ale do Slavie nejdou, o Teclovi se nadále jedná

Luděk Mádl Luděk Mádl
11. 12. 2015 17:30
Na trase Jablonec-Slavia už se vyjednává jen o jednom možném přestupu z původních tří možností. Nadále se řeší otázka Stanislava Tecla, v případě Martina Pospíšila a Jána Greguše se kluby nedohodly
Zkusí Stanislav Tecl po Plzni a Jablonci znovu rozsvítit svou kariéru ve Slavii?
Zkusí Stanislav Tecl po Plzni a Jablonci znovu rozsvítit svou kariéru ve Slavii? | Foto: Milan Kammermayer

Praha - O trojlístku hráčů debatoval Jablonec s pražskou Slavií. Dvě jména už z něj odpadla, jedno jméno na jednacím stole zůstává.

A to jméno zní Stanislav Tecl. "Tam rozhovory nadále pokračují. V případě hráčů Martina Pospíšila a Jána Greguše byly ukončeny, tam jsme se já a Miroslav Pelta, jakožto šéf Jablonce, se Slavií nedohodli," říká Pavel Paska, šéf hráčské agentury ISM.

Pod Ještědem panovala s podzimními výsledky velká nervozita a dochází k restrukturalizaci kádru. "Éra Galácticos skončila," připustil Pelta, že půjde cestou levnějšího provozu. Dosavadní smlouvy ale hráčům rušit nemůže, tak je nabízí k prodeji. A o Slavii je známo, že chce kádr v zimě naopak posilovat.

Polák myslí na návrat do Brna

JIhlavský odchovanec Stanislav Tecl už ve Slavii ve 20 letech kratičce působil. Na kontě má (kdysi?) střelecky výtečně disponovaný rychlonohý fotbalista i dva mezistátní starty za reprezentační "áčko", ale ani angažmá v Plzni, ani to v Jablonci se nevyvinulo zcela podle jeho představ, takže pozvánky do národního týmu chodit přestaly. Možná jen dočasně.

Pavel Paska ovšem chystá i další zajímavý přesun. "V něděli budeme mít v Norimberku společnou schůzku s Janem Polákem a majitelem brněnského klubu panem Bartoňkem," naznačil Paska, že se patrně blíží návrat účastníka fotbalového MS 2006 zpátky na rodnou moravskou půdu.

Grafika: Tabulky, program, profily. Vše o Synot lize 2015/16

Synot liga 2015/2016

Podívejte se na program, výsledky i tabulky Synot ligy

 

Právě se děje

před 4 minutami

Bouře Humberto v Atlantiku zesílila na hurikán prvního stupně

V příštích 48 hodinách by měla bouře dále posilovat, uvedlo americké Národní středisko pro hurikány (NHC). Nyní se hurikán nachází asi 1260 kilometrů západně od Bermud a doprovází ho vítr o rychlosti 120 kilometrů za hodinu, napsala agentura Reuters. Pohybuje se severovýchodním směrem rychlostí pět kilometrů za hodinu. 

Americký úřad v souvislosti s bouří vydal varování před takzvanými zpětnými mořskými proudy, které jsou velkým rizikem pro plavce a které může hurikán přinést do oblasti severozápadních Baham i na jihovýchodní americké pobřeží od Floridy po Severní Karolínu.

Zdroj: ČTK
před 36 minutami

Vláda bude za přítomnosti Zemana schvalovat rozpočet, počítá se schodkem 40 miliard

Ministři v pondělí odpoledne za přítomnosti prezidenta Miloše Zemana projednají návrh rozpočtu na příští rok. Plán hospodaření státu v roce 2020 počítá se schodkem 40 miliard korun. Jeho hlavními prioritami jsou podle vládní koalice ANO a ČSSD zvýšení důchodů, platů učitelů, rodičovského příspěvku, výdajů na výzkum a vývoj nebo podpora sportu a vyšší investiční výdaje. V pátek se koalice dohodla na růstu mezd ve veřejné sféře, růst o 1500 korun v tarifech a zrušení nejnižší tarifní tabulky by ještě dopoledne měli zástupci vlády projednat ve Strakově akademii s odbory a zaměstnanci.

Zdroj: ČTK
Další zprávy