Francie postoupila na MS ve fotbale, moderátorka se svlékla

23. 11. 2013 14:34
Francouzská moderátorka počasí Doria Tillier prohlásila po prvním zápase baráže o fotbalové MS, že postoupí-li Francie přes Ukrajinu, bude moderovat počasí pouze v rouše Evině.
Doria Tillier má velký smysl pro humor | Video: Youtube

Francouzská moderátorka počasí Doria Tillier prohlásila po prvním zápase baráže o fotbalové MS, že postoupí-li Francie přes Ukrajinu, bude moderovat počasí pouze v rouše Evině. Tým galského kohouta ale venkovní dvougólovou porážku odčinil hladkou domácí výhrou 3:0, a televizní hlasatelka tak musela svůj slib chtě nechtě splnit. Video zaznamenalo za pár dnů miliony zhlédnutí.

 

Právě se děje

před 24 minutami

Nové byty v Praze do konce června zdražily meziročně o 9,4 procenta, ukázala analýza

Prodejní ceny nových bytů v Praze na konci června meziročně vzrostly v průměru o 9,4 procenta na 118 480 korun za metr čtvereční. Proti prvnímu čtvrtletí stouply ceny o 5,6 procenta. Vyplývá to z aktuální analýzy developerských firem Trigema, Skanska Reality a Central Group. Růst cen podle nich zrychlil kvůli převisu poptávky nad nabídkou, odrážejí se v něm i zvyšující se ceny stavebních materiálů.

"Prodeje jsou na rekordní úrovni již devět měsíců v řadě. Poptávku ženou stále velmi dostupné hypotéky a také obava ze znehodnocení úspor vlivem inflace. Na byty se dokonce tvoří pořadníky a nové projekty se z velké části vyprodají prakticky hned po uvedení na trh," uvedl zakladatel a šéf společnosti Central Group Dušan Kunovský.

Z analýzy vyplývá, že během druhého čtvrtletí letošního roku se v metropoli prodalo rekordních 2650 nových bytů, počet nabízených jednotek se naopak snížil na 3350. Za celé pololetí se podle firem v Praze prodalo 4750 nových bytů, meziročně téměř dvojnásobek. Největší zájem lidé při koupi projevili o dispozice 2+kk, druhou prodejně nejsilnější pozici obsadily třípokojové byty.

Zdroj: ČTK
Další zprávy