Fotbalisté Trnavy se nakazili v Gruzii. Nemohou hrát

Red Spo
4. 8. 2008 13:45
Slovenský klub nenastoupí do zápasu nejvyšší soutěže
Foto: Aktuálně.cz

Trnava - Neuvěřitelnou smůlu měli v posledních dnech fotbalisté Trnavy. Slovenský klub vypadl v předkole Poháru UEFA s gruzínským týmem WIT Georgia Tbilisi a navrch jeho hráči po tomto zápase onemocněli.

Dosud nezjištěná choroba zasáhla větší část mužstva. Proto musela být pondělní dohrávka třetího kola slovenské ligy odložena.

Zatím nebylo rozhodnuto o příštím termínu duelu, v němž se má Trnava střetnout se Zlatými Moravcemi.

Informují o tom oficiální stránky Spartaku Trnava. Podle slovenského deníku Pravda je hodně pravděpodobné, že se fotbalisté nakazili právě v Gruzii, kde hráli ve čtvrtek.

Po domácí remíze 2:2 tam prohráli 0:1 gólem z poslední minuty a byli vyřazeni.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Tusk podpořil zahájení přístupových jednání Evropské unie s Albánií a Severní Makedonií

Předseda Evropské rady Donald Tusk vyzval členské státy Evropské unie, aby podpořily zahájení přístupových rozhovorů se Severní Makedonií a Albánií. Podle agentur Reuters a AP to řekl po jednáních s nejvyššími představiteli obou zemí ve Skopji a Tiraně. "Přijetí Albánie a tohoto regionu do EU je v nejlepším zájmu celé Evropy. Protože Evropa nebude stabilní a bezpečná bez integrace celého Balkánu do EU. V sázce je naše společná budoucnost," zdůraznil Tusk. O tom, zda budou rozhovory zahájeny, by měla v říjnu rozhodnout Evropská rada.

Zdroj: ČTK
Další zprávy