reklama
 
 

Fotbalista Dočkal kvůli narození syna vynechá zápas Philadelphie v MLS

30. 6. 2018 9:36
Narození druhého syna omluvilo Dočkala z víkendového zápasu v rámci americké MLS.

Philadelphia - Fotbalový reprezentant Bořek Dočkal po narození syna vynechá dnešní utkání Philadelphie v zámořské lize MLS na hřišti nováčka FC Los Angeles. Jeho tým se pokusí navázat na týden staré vítězství 4:0 nad Vancouverem, na kterém se český záložník podílel dvěma góly. Následně byl v soutěži vyhlášen nejlepším hráčem týdne. V minulých dnech se Dočkalovi a jeho manželce Kamile narodil po synovi Samuelovi další chlapeček Mateo.

Devětadvacetiletý Dočkal, který do Philadelphie přišel v zimě na hostování z čínského klubu Che-nan Ťien-jie, patří mezi hlavní opory týmu. S pěti góly je nejlepším střelcem Union a s šesti asistencemi nejlepším nahrávačem.

"Připravuje šance stejně jako na začátku sezony, ale teď se nám daří jeho přihrávky proměňovat," řekl trenér Jim Curtin o Dočkalovi. "Jeho hra šla nahoru. Odvádí každý den na tréninku dobrou práci a jde příkladem mladým hráčům," uvedl kouč.

Philadelphia je v tabulce Východní konference na šestém místě, posledním, které zaručuje účast v play off. FC Los Angeles je v Západní konferenci třetí.

autor: ČTK | 30. 6. 2018 9:36

Související

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama