reklama
 
 

David Beckham chce do Liverpoolu

1. 1. 2007 10:25
Londýn - Lednový přestupový termín chce využít David Beckham k návratu do některého anglického klubu. Beckhamův agent kontaktoval patnáct klubů po celém světě, nejnadějněji prý vypadají jednání s Liverpoolem. Informují o tom dnešní britská média.

Sportovní ředitel Realu Madrid Predrag Miatovič je s odchodem Beckhama smířen. Beckham si nepadl do oka s novým trenérem, Fabio Capello ho po svém příchodu do Realu nechává často na lavičce náhradníků.

V tomto ročníku skóroval jen dvakrát, tabulku střelců Primera Division vede Frederic Kanoute z FC Sevilla, vstřelil 14 branek. Beckham teď nepodepsal dvouletý kontrakt s Realem, £100,000 týdně a 50% zisku z marketingových práv na jeho osobu.

Pokladna Liverpoolu je po podepsání kontraktu se společností Dubai International Capital šejka Mohammed bin Rashid al-Maktouma plná.

Beckham přestoupil do Realu Madrid z Manchesteru United za 38 miliónů euro. Ale jeho cena na přestupovém trhu teď klesá, víc než fotbalem si vydělává reklamou.

O jeho služby také stojí Inter Milán, ten mu dokonce nabídl lepší platové podmínky než v Realu Madrid.

Lednové přestupové okénko chce v Anglii využít řada klubů k posílené kádru. Chelsea ale prý nakupovat nebude, Mourinho čeká na uzdravení Petra Čecha a Johna Terryho, klíčových hráčů týmu. Navíc majitel Abramovič avizoval méně utrácení.

Arsene Wenger, manažer Arsenalu, se musí smířit s tím, že majitelé na lednové přestupy žádné peníze nedají. Také on musí doufat v brzký návrat kapitána Henryho.

Anglická Premiership pokračuje bez zimní přestávky, největší šanci na titul má po zaváhání Chelsea Manchester United.

 • tabulka Premiership ZDE

autor: BettingCentrum | 1. 1. 2007 10:25

  Pokračujte dál

  Hlavní zprávy

  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama
  reklama