Další závodník. Marcelo může dokonce skončit ve vězení

Sport Sport
6. 3. 2013 19:09
Po francouzském útočníkovi Karimu Benzemovi má potíže kvůli dopravním předpisům další fotbalista Realu Madrid.
Zde slaví Marcelo ve společnosti Ronalda. Bude to na nějakou dobu naposledy?
Zde slaví Marcelo ve společnosti Ronalda. Bude to na nějakou dobu naposledy? | Foto: Aktuálně.cz

Madrid - Po francouzském útočníkovi Karimu Benzemovi má potíže kvůli dopravním předpisům další fotbalista Realu Madrid. Za řízení bez řidičského průkazu hrozí dokonce až šestiměsíční vězení brazilskému obránci Marcelovi.

Čtyřiadvacetiletého Marcela zadržela hlídka kvůli dopravnímu přestupku krátce po tréninku. Bývalý hráč Fluminense ale za účelem vypsání pokuty nemohl předložit řidičský průkaz, protože o něj už kvůli nasbíraným bodům přišel.

Podle agentury EFE Marcelo může za přečin, který upravuje španělský trestní zákoník, dostat tři až šest měsíců vězení. Alternativou jsou pokuta a veřejně prospěšné práce.

K soudu jde kvůli řízení i Benzema, který jel na začátku února rychlostí 216 km/h v místech, kde je povoleno 100 km/h. Opoře francouzské reprezentace hrozí za bezohledné řízení odebrání řidičského průkazu a pokuta.

 

Právě se děje

před 6 hodinami

Nováček Granada dál stíhá ve španělské lize vedoucí Real

Nováček španělské fotbalové ligy Granada porazila Pamplonu 1:0 a v tabulce je druhá o bod za Realem Madrid. "Bílý balet" ji v minulém kole v souboji o první místo zdolal 4:2. Na čtyřbodový rozdíl může Granadě znovu odskočit v sobotním utkání na Mallorce.

O vítězství Granady nad Pamplonou rozhodl v 38. minutě hlavičkou po standardní situaci portugalský obránce Domingos Duarte, který skóroval i před dvěma týdny proti Realu.

Další zprávy