Další průšvihář. Fábregas přišel na půl roku o řidičský průkaz

ČTK ČTK
9. 10. 2015 18:42
Španělský fotbalista Cesc Fábregas přišel na půl rok o řidičský průkaz. Fábregas byl potrestán za prohřešek z poloviny letošního ledna, kdy mu policejní hlídka na silnici v Surrey naměřila rychlost 177 km za hodinu.
Cesc Fábregas
Cesc Fábregas | Foto: Reuters

Londýn - Španělský fotbalista Cesc Fábregas přišel na půl rok o řidičský průkaz. Osmadvacetiletý záložník londýnské Chelsea musí navíc za dvojnásobné překročení povolené rychlosti zaplatit pokutu tisíc liber (asi 36 tisíc korun). Informovala o tom britské média.

Fábregas byl potrestán za prohřešek z poloviny letošního ledna, kdy mu policejní hlídka na silnici v Surrey naměřila rychlost 177 km za hodinu. Bývalý hráč Arsenalu, kterého dnes v evropské kvalifikaci proti Lucembursku čeká 99. start za národní tým, povolený limit 80 km překročil více než dvojnásobně.

 

Právě se děje

před 17 minutami

Uvězněného ruského opozičního politika Navalného eskortují z Moskvy do jiné věznice, uvedla právnička. Podle TASS neví, kam jejího klienta vezou.

Zdroj: ČTK
před 43 minutami

Koronavirus mají v pražské zoo i lvi a gorilí samec. Příznaky mají mírné

Testování zvířat prováděné ze vzorků trusu ukázalo, že pozitivní jsou lvi indičtí e jeden gorilí samec v pražské zoo. Jejich příznaky jsou zatím velmi mírné, projevují se u lvů rýmou, resp. pokašláváním, u gorilího samce Richarda nechutenstvím a únavou. Informoval o tom ředitel pražské zoo na svém Twitteru. Zoo bude podle něj ve spolupráci s veterinární správou postupně testovat i další zvířata. "Proběhne také sekvenace vzorků, aby se zjistilo, o kterou variantu koronaviru jde," dodal.

Zdroj: Domácí
před 46 minutami

Newyorská prokuratura už získala Trumpovy finanční záznamy

Úřad manhattanského prokurátora Cyruse Vance se dostal k finančním záznamům bývalého amerického prezidenta Donalda Trumpa poté, co mnohaměsíční soudní tahanice kolem žádosti o tyto dokumenty v pondělí ukončil Nejvyšší soud USA. S odvoláním na nejmenované zdroje obeznámené se záležitostí o tom informuje televize CNN. Prokuratura údajně dostala miliony stránek záznamů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy