Čechův konkurent Courtois je belgickým sportovcem roku

ČTK ČTK
15. 12. 2014 7:16
Brankář Chelsea Thibaut Courtois byl jako první fotbalista v historii vyhlášen nejlepším belgickým sportovcem roku.
Thibaut Courtois získal doma prestižní ocenění
Thibaut Courtois získal doma prestižní ocenění | Foto: ČTK

Brusel - Brankář Chelsea Thibaut Courtois byl jako první fotbalista v historii vyhlášen nejlepším belgickým sportovcem roku.

Od hlasujících novinářů obdržel 466 bodů a porazil o 17 bodů tenistu Davida Goffina. Třetí skončil rychlobruslař Bart Swings.

Dvaadvacetiletý Courtois má za sebou velmi úspěšný rok. Na jaře se rozloučil s hostováním v Atléticu Madrid ziskem mistrovského titulu a postupem do finále Ligy mistrů, v létě startoval s reprezentací na mistrovství světa a pak v Chelsea vystrnadil z postu brankářské jedničky dlouholetou oporu Petra Čecha.

 

Právě se děje

před 50 minutami

Tesco varuje před podvodnými SMS zprávami o výhře v soutěži. Firma žádnou neorganizuje

Společnost Tesco varuje před podvodníky, kteří rozesílají lidem SMS zprávy o tom, že si mají u ní vyzvednout výhru v soutěži. Firma informovala, že žádnou takovou soutěž neorganizuje a zákazníci nemají na uvedené zprávy reagovat.

"Tato podvodná aktivita poškozuje dobré jméno společnosti Tesco. Podniká proto všechny dostupné kroky, aby ochránila své zákazníky i své podnikání," uvedli zástupci firmy.

V případě pochybností mají podle nich zákazníci kontaktovat zákaznickou linku firmy 800 222 555 a ověřit si, jestli jde o její oficiální soutěž.

Další zprávy