Brněnský Kuncl byl v bezvědomí, ale už je v pořádku

ip
20. 9. 2007 15:50
Obránce jen trochu pobolívá hlava
Tomáš Janů a Martin Kuncl bojují o míč v zápase Brna s Libercem.
Tomáš Janů a Martin Kuncl bojují o míč v zápase Brna s Libercem. | Foto: Aktuálně.cz

Brno - Obránce Brna Martin Kuncl, který včera v zápase s Teplicemi upadl do krátkého bezvědomí, se už dnes cítí dobře. Uvedly to oficiální internetové stránky brněnského fotbalového klubu.

23letý odchovanec Brna si na situaci z konce poločasu pamatuje. "Už asi pět minut před koncem poločasu jsem cítil, že se něco děje. Když rozhodčí zapískal poločas, tak se mně zamotala hlava a chtěl jsem si dřepnout. Pak už si pamatuju, že jsem spadl. Pak chvíli nic a pak, že ke mně někdo přibíhá. Špatně jsem viděl, takovou nějakou mlhu," vyjádřil se pro server.

Teplice se po remíze v Brně dostaly do čela ligy

Příčina by podle Kuncla mohla být v nezaviněném střetu s teplickým Gaspaříkem, který podstoupil pár minut předtím. I proto mu ve vojenské nemocnici v Brně byla provedena veškerá podrobná vyšetření. "Výsledky byly normální a neprokázaly patologii" vyvrátil veškeré obavy klubový lékař MUDr. Jan Ulbrych.

Ulbrych také pro server dodal, že brněnského obránce čekají ještě dnes další vyšetření a jeho termín návratu na hřiště je proto zatím nejasný.

Teplice v Brně online zde

 

 

Právě se děje

před 27 minutami

Na Pardubicku hořela skládka. Ke Zdechovicím se sjelo 18 jednotek hasičů z okolí

Požár, který vypukl v neděli odpoledne na skládce u Zdechovic na Pardubicku, likvidovali hasiči celou noc. Na místě se vystřídalo 18 jednotek hasičů. V pondělí ráno přijede na skládku bagr, kterým bude hořící hromada rozhrabávána a dohašována, informovala na webu mluvčí hasičů Vendula Horáková.

Skládka začala hořet v neděli po 17:00. Hasiči oheň lokalizovali asi po třech hodinách, povolali i kolegy ze Středočeského kraje. Kolem 23:00 podle mluvčí začaly jednotky z místa odjíždět. "Na místě zůstávala pouze jednotka ze Zdechovic, ovšem zhruba ve čtvrt na dvě ráno se ohniska požáru opět rozhořela a musely být povolány jednotky z Přelouče, Kladrub a Řečan nad Labem," uvedla mluvčí. V pondělí kolem 8:00 se začne dohašovat pomocí bagru, dodala.

Zdroj: ČTK
před 1 hodinou

Zpěvák Elton John musel přerušit koncert, přišel během něj o hlas. Vypadal, že se rozpláče, popsala média jeho odchod z pódia

Britský umělec Elton John byl donucen přerušit svůj koncert na Novém Zélandu. Viditelně zklamaný hudebník přišel během nedělního vystoupení na stadionu v Aucklandu o hlas. "Úplně jsem ztratil hlas. Nemůžu zpívat. Musím jít. Omlouvám se," řekl svým fanouškům Elton John. Již na začátku koncertu přítomné informoval o tom, že mu lékaři diagnostikovali zápal plic.

Jak popsala britská BBC, sir Elton John vypadal, že propukne v pláč, když se opřel o své piano a potřásl hlavou. Když následně za pomoci několika asistentů opatrně odešel z pódia, jeho fanoušci ho zahrnuli obrovským potleskem.

Britský zpěvák trpí lehčí formou zápalu plic, který v angličtině nese název walking pneumonia, tedy zápal plic, při němž se chodí. Jeho příznaky nebývají tak dramatické, připomínají spíše lehký zánět průdušek. Jde hlavně o kašel, bolest na hrudi, bolest v krku a bolest hlavy.

Zdroj: ČTK
Další zprávy