Löw prodloužil smlouvu u německé reprezentace do roku 2020, uvádí Bild

ČTK ČTK
28. 10. 2016 22:40
Joachim Löw je už deset let hlavním koučem německé fotbalové reprezentace. Teď navíc prodloužil smlouvu až do roku 2020.
Joachim Löw
Joachim Löw | Foto: Reuters

Berlín - Trenér německých mistrů světa ve fotbale Joachim Löw prodloužil u reprezentace předčasně smlouvu do roku 2020. Uvedl to deník Bild, kouč ani svaz informaci nepotvrdili.

Löwův kontrakt původně platil do roku 2018. Ještě začátkem října před kvalifikačním utkáním s českými fotbalisty o mistrovství světa, které němečtí favorité vyhráli 3:0, šestapadesátý kouč tvrdil, že na prodloužení smlouvy nemyslí. Bild uvedl, že se dnes Löw se svazem dohodl na posledních detailech nové smlouvy.

Löw u reprezentace působil nejprve jako asistent Jürgena Klinsmanna, s nímž získal bronz na domácím mistrovství světa v roce 2006, a nyní je již deset let hlavním koučem. Předloni v Brazílii dovedl Němce ke čtvrtému světovému titulu.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

Aktualizováno před 1 hodinou

Exploze v domě v Göteborgu si vyžádala více než dvě desítky zraněných

Více než dvě desítky zraněných si v úterý ráno ve švédském Göteborgu vyžádala exploze a následné požáry v několika obytných domech. Několik postižených je zraněno vážně. Co výbuch způsobilo, zatím není jasné, nicméně podle policie nešlo o nehodu, informovala švédská média.

Podle aktuálních údajů bylo do nemocnic dopraveno 16 zraněných ve věku od 10 do 80 let. Podle mluvčí göteborské univerzitní nemocnice Ingrid Fredrikssonové je stav čtyř hospitalizovaných, tří žen a jednoho muže, vážný.

Podle göteborské záchranné služby exploze zasáhla několik bytů a schodiště. Následný požár se rozšířil na přilehlé domy. Evakuováno z nich bylo několik stovek lidí, někteří skákali v panice z oken, sdělil televizi SVT velitel zasahujícího týmu záchranářů Jon Pile. Požár zatím stále není uhašený a hoří na několika podlažích.

Zdroj: ČTK
Další zprávy