Beckham se vrací do Evropy, otec dostal infarkt

spo
27. 9. 2007 11:25
Anglický fotbalista opustil svůj tým LA Galaxy

Londýn - Anglický fotbalista David Beckham opět nebude několik dní k dispozici svému novému zaměstnavateli, týmu americké fotbalové ligy Los Angeles Galaxy.

Mluvčí fotbalisty podle BBC oznámil, že Beckhamův otec dostal infarkt a byl převezen do Královské londýnské nemocnice.

David Beckham se chce osobně přesvědčit, jaký je stav jeho otce, devětapadesátiletého muže, který je podle lékařských zpráv v relativně dobrém stavu vzhledem k srdeční příhodě.

"David letí zpátky, aby byl s ním," řekl BBC mluvčí.

"Můj syn"

Beckhamovi rodiče jsou rozvedení. Otec David Edward Beckham v roce 2005 napsal knihu o bývalém hráči Manchesteru United či Realu Madrid s výmluvným titulem "Můj syn".

Davida Beckhama provází od přestupu z Realu Madrid do LA Galaxy spíše smůla. Předtím, než vůbec mohl nastoupit k prvnímu zápasu, se zranil a fanoušci mu začali vyčítat, že se vyhýbá zápasům v americké lize. Jen co nastoupil, tak se v druhém zápase opět zranil.

Nyní se předpokládá, že svému týmu nebude chybět dlouho, ale jak řekl jeho mluvčí, záleží na zdravotním stavu otce.

 
Mohlo by vás zajímat

Právě se děje

Další zprávy