zh
10. 8. 2007 18:45
Beckhamův debut v MLS neoslnil a skončil porážkou LA Galaxy
Beckham nastoupil na posledních 20 minut a dohromady nic nepředvedl.
Beckham nastoupil na posledních 20 minut a dohromady nic nepředvedl. | Foto: Reuters

Washington - Fanoušci amerického fotbalového týmu LA Galaxy se konečně dočkali. Alespoň na posledních 20 minut proti týmu DC United nastoupila na hřiště Beckham nejsledovanější posila soutěže MLS za posledních 30 let - David Beckham.

Jak popisuje americký deník Los Angeles Times,  46 686 diváků na vyprodaném stadionu ve Washingtonu napjatě sledovalo každý jeho pohyb na střídačce, za postranní čárou během rozcvičování, oblékání do dresu se slavným číslem 23... A pak to konečně přišlo, uctívaný David vstoupil na pažit.

6. Real Salt Lake  12

Jednalo se o jeho vůbec první zápas v Major League Soccer. Možná si konečně doléčil zraněný kotník, možná vedení klubu přišlo na to, že by již dál nemuselo ustát tlak rozzlobených fanoušků, kterým vadilo, že tolik medializovaná nová posila stále jen zahřívá lavičku.

Více čtěte ZDE

David Beckham na washingtonském hřišti bylo ostatně to jediné, čeho se natěšení fandové dočkali. Anglická hvězda nepředvedla nic světaborného,  žádný ostrý start po míči, žádná  geniální přihrávka, žádný nebezpečný přímý kop.

Příznivci Los Angeles se navíc opět nedočkali ani vítězství ani gólu. Po prohře 0:1 patří Beckhamovu týmu  předposlední příčka v západní konferenci.