Baroš propadl, nejlepší byl Sionko, známkují čtenáři

Red Spo
12. 6. 2008 11:10
Zvolte hvězdu a propadák zápasu s Portugalskem

Basilej - Ve svém druhém vystoupení na evropském šampionátu vzdorovali čeští fotbalisté Portugalsku jen v první půli, ve druhém poločase už vládl asi nejlepší fotbalista současnosti Cristiano Ronaldo.

Prohra 1:3 v kombinaci s výhrou Turecka nad Švýcary znamená, že nedělní zápas Brücknerova výběru s bouřlivými Turky bude přímým soubojem o postup do čtvrtfinále.

Kdo z českých fotbalistů se přiblížil výkonu Christiana Ronalda? Byl českou hvězdou jediný střelec Sionko nebo překvapení v sestavě Milan Baroš? A kdo se vám naopak líbil nejméně?

S pomocí teče Marka Jankulovského (vpravo) dal Deco (uprostřed) první gól utkání. | Foto: Tomáš Adamec, Aktuálně.cz