Balotelli se opřel do Prandelliho: Nechoval se jako chlap

ČTK ČTK
16. 10. 2014 23:05
Italský fotbalista Mario Balotelli ostře zkritizoval bývalého trenéra národního týmu Cesara Prandelliho.
Mario Balotelli
Mario Balotelli | Foto: Reuters

Milán - Italský fotbalista Mario Balotelli ostře zkritizoval bývalého trenéra národního týmu Cesara Prandelliho za jeho chování na mistrovství světa v Brazílii. Podle reprezentačního útočníka se kouč nechoval jako chlap, když ho kritizoval v médiích.

"Něco takového jsem nečekal a taky jsem na to nijak nereagoval, protože to nemělo smysl. Myslím, že pravý chlap přijde k tobě a řekne ti do přímo do očí, když ti chce něco oznámit," řekl disciplinárními prohřešky proslulý fotbalista britskému časopisu Sport Magazine.

Prandelli čtyřiadvacetiletého útočníka v médiích zkritizoval po překvapivém vyřazení Itálie v základní skupině. "Mario není pravý šampion. Mám ho rád, ale musí už začít brát na vědomí realitu místo svého vlastního paralelního světa," prohlásil kouč.

Balotellimu, jenž v létě přestoupil z AC Milán do Liverpoolu, vadí, že se mu stále připisuje velký podíl na neúspěchu na MS. "Měl jsem za celý turnaj dvě nebo maximálně tři šance. Každý ví, že proti Anglii jsem se trefil, ale víc jsem toho udělat nemohl," bránil se.

 

Právě se děje

před 6 hodinami

Na Aljašce udeřilo zemětřesení, úřady varují před vlnou tsunami

Americké úřady vydaly varování před ničivou vlnou tsunami poté, co Aleutské ostrovy ležící u Aljašky postihlo silné zemětřesení, dosahující podle americké geologické služby síly 7,5 stupně. Oznámily to dnes tiskové agentury.

Výstraha amerického střediska pro varování před tsunami se týká měst Sand Point a Cold Bay na Aleutách a města Kodiak na stejnojmenném ostrově, poznamenala agentura Reuters s tím, že tato města leží v řídce osídlené oblasti.

Epicentrum zemětřesení se nalézalo 94 kilometrů jihovýchodně od Sand Point. Otřesy vycházely z hloubky 41 kilometrů.

Zdroj: ČTK
Další zprávy