Balotelli se opřel do Prandelliho: Nechoval se jako chlap

ČTK ČTK
16. 10. 2014 23:05
Italský fotbalista Mario Balotelli ostře zkritizoval bývalého trenéra národního týmu Cesara Prandelliho.
Mario Balotelli
Mario Balotelli | Foto: Reuters

Milán - Italský fotbalista Mario Balotelli ostře zkritizoval bývalého trenéra národního týmu Cesara Prandelliho za jeho chování na mistrovství světa v Brazílii. Podle reprezentačního útočníka se kouč nechoval jako chlap, když ho kritizoval v médiích.

"Něco takového jsem nečekal a taky jsem na to nijak nereagoval, protože to nemělo smysl. Myslím, že pravý chlap přijde k tobě a řekne ti do přímo do očí, když ti chce něco oznámit," řekl disciplinárními prohřešky proslulý fotbalista britskému časopisu Sport Magazine.

Prandelli čtyřiadvacetiletého útočníka v médiích zkritizoval po překvapivém vyřazení Itálie v základní skupině. "Mario není pravý šampion. Mám ho rád, ale musí už začít brát na vědomí realitu místo svého vlastního paralelního světa," prohlásil kouč.

Balotellimu, jenž v létě přestoupil z AC Milán do Liverpoolu, vadí, že se mu stále připisuje velký podíl na neúspěchu na MS. "Měl jsem za celý turnaj dvě nebo maximálně tři šance. Každý ví, že proti Anglii jsem se trefil, ale víc jsem toho udělat nemohl," bránil se.

 

Právě se děje

před 1 hodinou

Lidé v říjnu utráceli více za oblečení, počítače, ale také za potraviny

Tržby obchodníků v říjnu zpomalily tempo meziročního růstu na 3,4 procenta ze zářijových revidovaných 7,1 procenta. Lidé utráceli více za oblečení, počítačovou techniku, ale také za potraviny. Naopak u čerpacích stanic se tržby za prodej pohonných hmot snížily o 0,3 procenta, šlo o druhý letošní pokles po květnu.

Tradičně nejrychleji rostl prodej zboží v e-shopech, tempo meziročního růstu ale zpomalilo ze zářijových 25,8 na 16,8 procenta. 

Letošní říjen měl o jeden pracovní den méně než loňský, po očištění o kalendářní vlivy byly tržby meziročně vyšší o 4,6 procenta. V meziměsíčním srovnání tržby stagnovaly.

Další zprávy