Balotelli se opřel do Prandelliho: Nechoval se jako chlap

ČTK ČTK
16. 10. 2014 23:05
Italský fotbalista Mario Balotelli ostře zkritizoval bývalého trenéra národního týmu Cesara Prandelliho.
Mario Balotelli
Mario Balotelli | Foto: Reuters

Milán - Italský fotbalista Mario Balotelli ostře zkritizoval bývalého trenéra národního týmu Cesara Prandelliho za jeho chování na mistrovství světa v Brazílii. Podle reprezentačního útočníka se kouč nechoval jako chlap, když ho kritizoval v médiích.

"Něco takového jsem nečekal a taky jsem na to nijak nereagoval, protože to nemělo smysl. Myslím, že pravý chlap přijde k tobě a řekne ti do přímo do očí, když ti chce něco oznámit," řekl disciplinárními prohřešky proslulý fotbalista britskému časopisu Sport Magazine.

Prandelli čtyřiadvacetiletého útočníka v médiích zkritizoval po překvapivém vyřazení Itálie v základní skupině. "Mario není pravý šampion. Mám ho rád, ale musí už začít brát na vědomí realitu místo svého vlastního paralelního světa," prohlásil kouč.

Balotellimu, jenž v létě přestoupil z AC Milán do Liverpoolu, vadí, že se mu stále připisuje velký podíl na neúspěchu na MS. "Měl jsem za celý turnaj dvě nebo maximálně tři šance. Každý ví, že proti Anglii jsem se trefil, ale víc jsem toho udělat nemohl," bránil se.

 

Pokud jste v článku zaznamenali chybu nebo překlep, dejte nám, prosím, vědět prostřednictvím kontaktního formuláře. Děkujeme!

Právě se děje

před 1 hodinou

Další díly Mission: Impossible uvedou kina až v letech 2023 a 2024

Kvůli pandemii se zdrží sedmé a osmé pokračování série akčních filmů Mission: Impossible s hercem Tomem Cruisem. Sedmá část měla mít premiéru letos na podzim, nakonec ji biografy začnou promítat až 14. července 2023. Navazující osmý díl pak bude mít premiéru 28. června 2024, oznámily produkční společnosti Paramount Pictures a Skydance.

Snímky se natáčely v Itálii, Velké Británii nebo Polsku a štáb vedený režisérem Christopherem McQuarriem měl opakovaně problém s karanténami a nákazami. Také filmová studia a multiplexy se již téměř dva roky snaží odhadnout, kdy pandemie dostatečně poleví, aby se lidé mohli ve velkých počtech vrátit do kinosálů. Sága Mission: Impossible celosvětově dosud utržila přes 3,57 miliardy dolarů, v přepočtu skoro 80 miliard korun.

Zdroj: Reuters, ČTK
Další zprávy