Arsenal otočil zápas s West Hamem. Vrátil se na čtvrté místo

15. 4. 2014 23:00
Fotbalisté Arsenalu vyhráli v dohrávce 34. kola nad West Hamem United 3:1 a vrátili se v tabulce na čtvrté místo o bod před Everton, který však má oproti arsenalu jeden zápas k dobru.
Lukas Podolski (vpravo) dvěma góly a Olivier Giroud jedním rozhodli o tom, že se Arsenal vrátil na čtvrté místo Premier League. | Foto: Reuters

Londýn - Fotbalisté Arsenalu vyhráli v dohrávce 34. kola Premier League nad West Hamem United 3:1 a vrátili se v tabulce na čtvrté místo o bod před Everton, který však má oproti Arsenalu jeden zápas k dobru.

Gunners sice prohrávali od 40. minutě po gólu Matta Jarvise, ještě do poločasu však srovnal Lukas Podolski. Deset minut po pauze otočil skóre Olivier Giroud, který se trefil podvacáté v sezoně, a v 78. minutě pojistil výhru Arsenalu Podolski. Gunners tak ukončili sérii čtyř ligových zápasů bez výhry.

Arsenal, v jehož dresu odehrál 72 minut Tomáš Rosický, tak navázal na sobotní postup do finále Anglického poháru.